SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Glucosamine Plus®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17151

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


OLIMP Glucosamine Plus® 90 kaps.




OPIS

OLIMP GLUCOSAMINE plus to suplementem diety zawierający siarczan glukozaminy oraz siarczan chondroityny, substancje mające determinujący wpływ na zdrowie i funkcjonowanie stawów, uzupełniające wzajemnie swoje działanie.

Zarówno glukozamina jak i chondroityna stanowią integralny składnik aparatu ruchu, odpowiednia ich ilość jest niezbędna dla zachowania ruchomości i dobrej amortyzacji stawów. Przyjmowanie suplementu zawierającego obie te substancje zwiekszać może ilośc mazi stawowej która zmniejsza tarcie pomiędzy elementami aparatu ruchu i warunkuje "dobre smarowanie" jego powierzchni.

OLIMP GLUCOSAMINE plus może być stosowany jako element profilaktyki uszkodzeń aparatu ruchu, jak i jako środek wspomagający terapię i rehabilitację chorób zwyrodnieniowych stawów, zmian przeciążeniowych i nabytych kontuzji. Polecany przede wszystkim sportowcom, zwłaszcza wyczynowym, jak i wszystkim narażonym na znaczne obciążenia aparatu ruchu oraz osobom starszym, unieruchomionym, po kontuzjach i niektórych zabiegach chirurgicznych.


SPOSÓB UŻYCIA

Suplement należy przyjmować przez okres 6-8 tygodni w dawce
1 kapsułki 3 razy dziennie po głównych posiłkach. W przypadku cukrzycy, schorzeń prostaty, ciąży i karmienia, stosowanie preparatu wymaga konsultacji z lekarzem.



SKŁAD

Składniki: siarczan glukozaminy 2KCL, siarczan chondroityny, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylające, żelatyna - otoczka kapsułki

! 3 kapsułki OLIMP Glucosamine plus® (dawka dzienna) zawierają 2000 mg siarczanu glukozaminy 2 KCL - w tym 1500 mg siarczanu glukozaminy oraz 1200 mg siarczanu chondroityny
Dostępne opakowania: 90 kaps.

Informacja żywieniowa na 100g 3 kapsułki
Siarczan glukozaminy 2KCL 54,64 g 2000 mg
w tym: siarczan glukozaminy 41,0 g 1500 g
Siarczan chondroityny 32,80 g 1200 mg



Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-27 11:49:45

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-27 12:26:55

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 19:55:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Witam.Czy glucosamine można brać podczas przyjmowania innych suplementów np.shock+storm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64077
nie ma najmniejszego problemu

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można ten produkt stosowac po 3-4 miesiacach od minięcia daty ważności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 771
Skladowo prezentuje sie dobrze, jednak suplement ten nie jest juz produkowany (sklania do refleksji )... wiec mozna go wyrwac za korzystna cene.

Jaworsky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1794
"(sklania do refleksji )"
no tylko nie wiadomo dlaczego w sumie...

"mame oszukasz, tate oszukasz ale sztangi nie oszukasz!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 771
-> ciemajeski
Tutaj chodziło mi o to czy przypadkiem preparat nie zdawał egzaminu. Oczywiście jest to tylko domniemanie.

Jaworsky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
ja biore właśnie tą glucosamine i musze Ci powiedzieć że jakieś poprawy są bo już mi kości nie strzelają a po drugie przed braniem gluko bolały mnie barki i łokcie przy treningu na klate np a teraz już nie mam tych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
Biorę to razem z kolagenem bo miałem problem z nadgarstkami na treningu bokserskim i pomogło.

The Brave Do Not Fear The Grave

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1914
Stawy mnie bolały przez jakis czas wiec kupiłem ją:P

No i pomogła;p Juz nic nie boli, nie "skrzypi" i nie stuka:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Ginkoflav Forte®

Następny temat

Olimp - Glucosamine®

WHEY premium