SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65628

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2405 Napisanych postów 49407 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 315840
tak, to dobre rozwiązanie byś dał w dni wolne całe węgle wieczorem,
jak byś po tym treningu zjadł pizzę 50, czy coś to by mogło mieć wpływ na redukcję, tak nie ma się czym martwić.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 151 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6056
To elegancko. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2804
Witam 64 węgli w posiłku po treningowym wystarczy czy może trochę przy mało i uciąć z innego posiłku trochę węgli i dodać do po treningowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2405 Napisanych postów 49407 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 315840
tu trzeba by analizować ankietę działu i całą dietę, porę treningu itp, jednak jak masz w innych posiłkach, przed treningiem węgle to przeniesienie ich na porę po treningu będzie lepszą opcją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2804
Mam z czego przenosić bo praktycznie każdy posiłek na razie jem z węglami w sumie jem 240 węgli
Tak aktualnie wygląda dieta po przeniesieniu trochę węgli w okolice około treningowe, A i nie zawsze jest ta sama kolejność posiłków nie raz robię trening po południu to posiłku jem wiadomo w tym czasie a nie raz wieczorem

Zmieniony przez - bloder w dniu 2015-08-11 13:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 33
Otoz: od wrzesnia chodzilam na fitness 3-5 razy w tygodniu. Ale poniewaz nic do marca waga sie nie zmienila to zaczelam liczyc kalorie. Jadlam 1800kcal i nic, 1500kcal i tez nic:/ juz sama nie wiem. Mam 62kg 161cm i podobno 30%bf. Jesli chodzi o rozklad makroto ok 1.8-2.0g/kg B, 0.5-0.7g/kg T reszt wegle. Chcialabyu dzielic zapotrzebowanie na DT i DNT bo gdy maz wyjezdza jestem sama z dzieckiem i nie mam jak cwiczyc. Moze wyczarujecie mi pomysl na zapptrzebowanie ktore w koncu zredukuje mi bf? Bo przeciez nie zejde na 1200kcal, a moze?

Zmieniony przez - FitPasja w dniu 2015-08-11 16:31:42

Zmieniony przez - FitPasja w dniu 2015-08-11 16:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
bloder
Mam z czego przenosić bo praktycznie każdy posiłek na razie jem z węglami w sumie jem 240 węgli
Tak aktualnie wygląda dieta po przeniesieniu trochę węgli w okolice około treningowe, A i nie zawsze jest ta sama kolejność posiłków nie raz robię trening po południu to posiłku jem wiadomo w tym czasie a nie raz wieczorem

Zmieniony przez - bloder w dniu 2015-08-11 13:13:43

przy tej ilości węgli śmiało przynajmniej połowę możesz dać po treningu, np zrezygnuj z węgli w 2 pierwszych posiłkach, daj tam np tą makrelę/inną rybę z warzywami, po treningu chude mięso lub ewentualnie te jaja z rana.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
FitPasja
Otoz: od wrzesnia chodzilam na fitness 3-5 razy w tygodniu. Ale poniewaz nic do marca waga sie nie zmienila to zaczelam liczyc kalorie. Jadlam 1800kcal i nic, 1500kcal i tez nic:/ juz sama nie wiem. Mam 62kg 161cm i podobno 30%bf. Jesli chodzi o rozklad makroto ok 1.8-2.0g/kg B, 0.5-0.7g/kg T reszt wegle. Chcialabyu dzielic zapotrzebowanie na DT i DNT bo gdy maz wyjezdza jestem sama z dzieckiem i nie mam jak cwiczyc. Moze wyczarujecie mi pomysl na zapptrzebowanie ktore w koncu zredukuje mi bf? Bo przeciez nie zejde na 1200kcal, a moze?

Zmieniony przez - FitPasja w dniu 2015-08-11 16:31:42

Zmieniony przez - FitPasja w dniu 2015-08-11 16:32:56

załóż osobny temat w dziale Ladies SFD. Opis szczegółowo przypadek, wklej dietę itd, a dostaniesz pomoc na pewno.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1347
Jakie najlepszy źródło wnkt ?
staram się trzymać bilans tłuszczu 1;1;1 i w sumie głównym moim tłuszczem wnkt jest olej sezamowy czy jedzenie go dziennie w ilosci 20ml jest zdrowe ?

I czym go najlepiej zastąpić
olej lniany - nie mam dobrego źródła gdzie moge kupić. Zostaję mielenie świeżego lnu, zaparzenie go woda i wypić.
olej kukurydziany - jak w smaku i ogolnie jest dobry?
olej z pestek winogrona - nie za bardzo bo ma zbyt duzo stosunek o6 do o3

Orzechy włoskie juz mam w diecie

Zmieniony przez - lipa10 w dniu 2015-08-11 20:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 18766 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78757
kukurydziany i z pestek winogron do śmieci - tragiczny stosunek n3:n6. Z olei stosuj rzepakowy tłoczony na zimno i rafinowany, oliwę extra, ewentualnie olej lniany i z ogórecznika, czy wiesiołka

Najlepszym źródłem wnkt są pestki, orzechy, ryby, tran oraz suplementacja omega-3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi