SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
tzn do czego w mojej wypowiedzi się odnosisz bo nie bardzo rozumiem?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56384
Jak coś to mogę dać link do tego artykułu tylko nie wiem czy nie złamie jakiegoś regulaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29990
Koniu151
tzn do czego w mojej wypowiedzi się odnosisz bo nie bardzo rozumiem?

Że niskie kalorie mogą zatrzymać metabolizm. Z art. wynika że tylko metabolizm zwolni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
wydaje mi się ze zatrzymanie metabolizmu = smierć, ale mogę się mylić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29990
Schwarnold
Jak coś to mogę dać link do tego artykułu tylko nie wiem czy nie złamie jakiegoś regulaminu.

Daj mi proszę na pw. Chętnie przeczytam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29990
Koniu151
wydaje mi się ze zatrzymanie metabolizmu = smierć, ale mogę się mylić.

Jasne :) chodziło mi o zatrzymanie redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Zatrzymać redukcje może wiele czynników, niskie kalorie mogą być jednym z nich nie tyle bezpośrednio bo kcal to nie wszystko, jednak to jak z bombą - nie wybucha od naciśnięcia guzika, a od materiałów wybuchowych w niej, a kcal mogą być takim guzikiem. warto też mieć na uwadze używanie pojęcia "masa ciała" we wspomnianym artykule.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-25 21:55:39

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1184
Karp nada się na redukcji? Znalazłem w zamrażalniku, jeszcze ze świąt został i nie wiem czy mogę zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jak nie usmażysz go w panierce na głębokim tłuszczu, będzie ok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3413 Napisanych postów 1917 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17368
W 1 stronie piszesz ze ucinanie kalorii od poczatkowego deficytu jest bardzo rzadko , ale jednak musi miec miejsce , jesli tak to po jakim czasie przewaznie to nastepuje ? kiedy waga stanie ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

WHEY premium