SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99202

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
GWookie
Tak jak liczyłem, że dostanę tu odpowiedzi speców zostawiam te "okejki sogowe" ode mnie, jeszcze tylko jedno odnośnie tego.. czy praktycznie (bo kumpel przedstawil teorie), takie rozwiązanie właśnie dzięki takiemu rozkładowi makro w ciągu dnia na serio może dać podobny efekt spalania jak po vlcd w tylko ciut minimalnie dłuższym czasie (np 2tyg dłuzej, bo wiadomo bedzie roznica w kcal jednak)? oczywiscie nie biorąc pod uwage tutaj pułapu osoby która zaczyna czyli % bf czy tam doświadczenie, wlasne predyspozycje, trening (bo byłby taki sam w obu przypadkch)

potreningowo łącznie spozywałbym pewnie cos koło 300g wegli, docelowo chcialbym zejsc do powiedzmy 100-150.. czy jednak to ucinanie wcale potrzebne nie jest, bo czytam art o tym i wychodzi na to że po treningu "szalej dusza" z węglami wiem ankieta by się przydala.. ale po prostu chce wiedziec czy dobrze pojmuje metode i czy to będzi siii, bo zazwyczaj lecialem zwyklą diete ze stopniowym ucinaniem kcal i ww, ketogeniczną lub vlcd.





Zmieniony przez - GWookie w dniu 2015-08-19 13:54:25



co ile zajmie nie da się stwierdzić, znam osoby, którym na vlcd nie spadł gram tłuszczu, więc wszystko tu trzeba rozpatrywać indywidualnie, na pewno samopoczucie będziesz miał 100x lepsze. To samo tyczy się cięcia, zacznij z 300 i obserwuj, jak będzie okej nic nie tnij im więcej cięć tym potem dłuższe wyjście z redukcji.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Takie pytanie.
Jestem na redukcji, aktualnie reverse diet, 2000 kcal (200B, 30W, 120T). Czuję już zmęczenie na treningu, chcę zrobić ładowanie węglami (czystymi). Ostatni dzień z dużą ilością węgli 14 dni temu.
Jak to zrobić najkorzystniej? Widzę to tak: 350W, 80B, 30T (2000 kcal).
Rozumiem, że ładowanie nie musi polegać na podbiciu kalorii, a po prostu na ładowaniu węglami przy tej samej kaloryczności ?


Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2015-08-20 11:50:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
Witam, czy rozkład b:t:w w proporcjach 2:1:0,5 dobrze się sprawdzą przy redukcji? Oczywiście przy ujemnym bilansie kalorycznym, cardio x5 w tygodniu i siłownia x3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
rozkład maro dopasuj do siebie każdy sie sprawdzi jeżeli bedzie ujemny bilans :) ale cardio 5x bym odpuscił i pokrecił HIIT a cardio pod koniec zostawił redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem obecnie 3 tydzień na low carb. Póki co nie widzę na wadze dużych ubytków (w tym okresie ok. 1,5 kg). Chciałbym od następnego tygodnia (czyli po upływie miesiąca) uciąć kalorie (w tej chwili mam bilans zerowy). Moje pytanie. Ucinać z tłuszczy, czy z węgli? Rozkład BTW w mojej diecie to ok: 192 gB, 140 gW, reszta tłuszcze ok. 170 g (ok. 2800 kcal)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 37
hej,

mam pytanie odnośnie przerwy regeneracyjnej w diecie redukcyjnej. Obecnie jestem na low carb + rozpisany plan treningowy.

Pytanie: ile minimum powinna trwać przerwa regeneracyjna, czy w jej czasie powinienem spożywać dokładną ilość kalorii jak na zapotrzebowaniu oraz czy wówczas rozkład makro ma znaczenie?

szukałem w tematach podczepionych info ale nic mi nie znalazło :/

dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
elix26
hej,

mam pytanie odnośnie przerwy regeneracyjnej w diecie redukcyjnej. Obecnie jestem na low carb + rozpisany plan treningowy.

Pytanie: ile minimum powinna trwać przerwa regeneracyjna, czy w jej czasie powinienem spożywać dokładną ilość kalorii jak na zapotrzebowaniu oraz czy wówczas rozkład makro ma znaczenie?

szukałem w tematach podczepionych info ale nic mi nie znalazło :/

dzięki


w zależności od czasu trwania redukcji, deficytu, około 5 dni - 14 dni na bilansie 0

karlos1702
Jestem obecnie 3 tydzień na low carb. Póki co nie widzę na wadze dużych ubytków (w tym okresie ok. 1,5 kg). Chciałbym od następnego tygodnia (czyli po upływie miesiąca) uciąć kalorie (w tej chwili mam bilans zerowy). Moje pytanie. Ucinać z tłuszczy, czy z węgli? Rozkład BTW w mojej diecie to ok: 192 gB, 140 gW, reszta tłuszcze ok. 170 g (ok. 2800 kcal)


jeśli LC no to węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Cześć, mam następujący problem:

Jestem na masie od 6 miesięcy, waga leci stosunkowo dobrze lecz ostatni miesiąc średnio było z dietą i wywaliło babzuna.
Planowałem masę do konca marca ale troche źle czuje się z obecnym stanem więc pomyślałem o lekkiej redukcji i tu pytania:
Czy to ma w ogóle sens? (ok 4 tygodni zbijania tłuszczu)
Chciałbym zachować obecny jadłospis a jedynie zwiększyć liczbę spalanych kalorii poprzez dodanie większej liczby aerobów.
Czy to mi jakoś pomoże? Co o tym sądzicie? Jakie rozwiązanie byście mogli polecić?
Plan docelowy to mocniejsza wycinka na czerwiec/lipiec 2016.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 37
popuri

w zależności od czasu trwania redukcji, deficytu, około 5 dni - 14 dni na bilansie 0



popuri, a czy makro mam utrzymać takie samo jak na redukcji czy też mogę podbić węgle?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

WHEY premium