SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Hej, mam kilka pytan,
fatfaq napisal:
Wywal orzechy arachidowe z diety. Zawarta w nich lektyna działą aterogennie.


1) Tylko orzechy arachidowe sa zle czy wszystkie odmiany? Wiele osob zachwalalo je tutaj i dodawalo do diety.
2) Czy jest roznica pomiedzy spozywaniem 4 a 5 posilkow? Jezeli w 5 posilkach zjadam 2 porcje po 150g kurczaka i 150 gram lososia to w 4 po prostu zjem dwa wieksze posilki z wieksza iloscia kurczaka i lososia?
3) Jestem na diecie juz od 3 dni i nie mam pojecia czy faktycznie zadziala bo caly czas jestem najedzony i czuje sie pelny, czy tak powinno byc? Odjac kalorii? Moje zapotrzebowanie to 2700 a diete ulozylem na 2200.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
1. arachidowe. nasiona w ograniczonych ilościach 2. nie ma większego znaczenia 3. co to znaczy już od 3 dni? Próbować wyrokować byś mógł po 3 tygodniach, nie 3 dniach.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Dzieki, co do wyrokowania, po prostu zdziwilo mnie ze praktycznie caly dzien jestem najedzony, nawet przez chwile nie czuje sie glodny, myslalem ze to nie jest normalne przy diecie redukcyjnej.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-03-18 20:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
prosty eksperyment - zjedz 100g czekolady - wejdzie jak woda, a to ~550kcal, a potem dostarcz tą samą ilość z piersi z kurczaka.
Objętość pokarmów nie jest wyznacznikiem tego czy dieta jest odpowiednio zbilansowana.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-03-18 20:22:40

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Musialbym zjesc prawie 0.5kg piersi, racja, zmierze sie w pasie i zobacze za za 2-3 tygodnie czy widac jakikolwiek progres. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Witam :).
Jestem obecnie na redukcji, efekty są dobre, z dietą sobie radzę, motywacja jest, ćwiczenia są. Ale to nie na ten temat chciałem się rozwodzić.
Na czczo, w środku dnia i porą wieczorową pijam 250 ml roztworu octu jabłkowego (łyżeczka octu jabłkowego na szklankę wody). Dawno temu dowiedziałem się, iż zmniejsza on uczucie głodu oraz ujędrnia skórę (a obwisła skóra jest dość częstym problemem przy utracie wagi, nie mylę się?). Muszę powiedzieć, iż te efekty są przeze mnie dość zauważalne, szczególnie ten o zmniejszaniu poczucia głodu. Jednak moje pytanie jest następujące: Czy postępuję dobrze? Z tego co wyczytałem/usłyszałem, roztwór octu jabłkowego nie ma jakichś tam efektów ubocznych dla zdrowia, OCZYWIŚCIE W PODANYCH PRZEZE MNIE PROPORCJACH. Ale czy jest on zalecany na redukcji? I jak ma się on do siłowni, na której NIEBAWEM zacznę ćwiczyć?

Z góry dziękuję za przeczytanie i ewentualne odpowiedzi. Pozdrawiam.

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Taki zabieg, jeżeli nie robiły ładowania węglowodanowego nie ma większego uzasadnienia, jak i była to metoda modna dobre kilka lat temu, na dzień dzisiejszy mamy skuteczniejsze.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Witam :) Jak powszechnie wiadomo na początku diety redukcyjnej organizm korzysta z zapasów glikogenu. Tak się zastanawiałem jęsli ktoś będzie na ujemnym bilansie,ale w diecie będzie przewaga ww to czego organizm będzie czerpał energie na początku :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 396 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7092
najpierw z jedzenia jak zabraknie to z organizmu (?) tak gdzies wyczytane. ale koniu pewnie sprostuje

Nie próbuj zrozumieć
wszystkiego,
bo wszystko stanie się
niezrozmiałe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
koniu nie sprostuje bo nie rozumie pytania, czy też autor (po raz kolejny) sam do końca nie wie o co pyta.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium