SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
dzieki za linka:) wyszlo mi niecale 2600kcal przy wadze 81kg wzroscie 185cm sam juz nie wiem czy od tej sumy odjac 500kcal...na potreningu wychodzi mi 3000kcal ;/

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
po treningu to strona która lubi zawyżać kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
ja ważę 82kg przy wzroście 188 i jem 2200 na wycince
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
Ale to zależy od aktywności fizycznej , budowy ciała itp . Jedna osoba może przy 2tys kalorii redukować a inna masować (te 2 tyś to tylko tak obrazowo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
Wiadomo. Ale wartości te wliczamy do naszego zapotrzebowania które wyliczamy za pomocą wzoru wstawionego przez ellis'a i wszystko jest klarowne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedzcie mi czy po diecie low carb, tzn. z weglami na poziome do 100 g dziennie może wystąpić jojo po dodaniu węgli (stopniowo), wgl czemu po dietach w których przyjmuje się małą ilość węgli/tłuszczu a potem z powrotem się na ich normalną ilość to jest jojo , idealny przykład do np. iście popularny Dukan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
postanowilem ze na redukcji nie bd sie kierowal jako jakims limitem kaloriami tylko daje na poczatek W;3 B;2,5 T: 0,5-0,7 co lacznie da ok 2300kcal potem bedzie zastoj to podetne wegle, jestem endomorfikiem cwicze 4 razy w tygodniu prace mam fizyczna. Redukcje chcialem zrobic na metodzie IF jednak pracuje w systemie jeden tydzien rano drugi popoludniu i ten tydzien co mam na poludnie nie pasuje mi do if-a, wroce z rana z silowni bede mial okno jedzenia zdaze zjesc jeden posilek drugi w pracy w czasie przerwy 30min i potem juz nic, nie upcham tych kcal w tym czasie, przerwa o 18:00 wiec od 18:30 do mniej wiecej 12:00 bez jedzenia, chyba zla opcja by to byla;/

Zmieniony przez - nommad w dniu 2013-05-04 22:31:25

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
fitprogres, bo wielu ludzi myśli że jak schudło to mogą obżerać się do woli po tym czasie wyrzeczeń. Po osiągnięciu sylwetki trzeba też ją jako tako utrzymać. Nie obżeraj się węglami to po stopniowym zwiększaniu ich ilości nie będzie tego efektu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki, bo już sie przeraziłam że musze sie pożegnać z normalną ilością węgli xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4208
Taki oto chleb razowy o składzie: naturalny zakwas (mąka żytnia, woda), ziarno żyta łamane (21%), mąka żytnia, płatki owsiane, mąka żytnia razowa, sól, drożdże, mąka prażona jęczmienna; makroskładniki B/W/T- 6,4/45,4 w tym 2,5 cukrów/0,9. Czy jest to dobrej jakości razowiec? Czy kolejny razowo-podobny?

"Go Train, or go Home"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium