SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nutrabolics czy GH STACK bedzie skuteczny ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Witam wszystkich

Chciałbym zaciągnąć opini naprawde doświadczonych zawodników czy może ktoś z was mial styczność z GH STACK . zakupiłem ten produkt z myśla ze bedzie tak dobry jak deka stak.
Zastanawia mnie tylko to dawkowanie tuz przed samym snem i czy aby nie zaduzo jest tych 6 tabletek. Wiemy przeciez ze te dawkowania producentow to sa czasem dla bardzo wyczynowych sportowcow.
Jesli ktos juz kasumowal to prosze o jakies opinie .

Dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie spodziewalbym sie po tym za wiele

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
kiedyś miałem "przyjemność" testowania tego suplementu
powiem krótko lepiej sobie kupić zma przynajmniej człowiek się dobrze wyśpi
dobrze że przynajmniej nie płaciłem za niego
6 tabl to minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
a co mogą byc problemy ze spaniem po tym produkcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie...chodzi o to ze...'nie bedzie niczego'

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Kurcze ale wasze wypowiedzi nie napawaja mnie optymizmem . Powiedz mi jeszcze czy moge je sobie wziaść po treningu a nie przed spaniem ?? moze bedzie bardziej efektywne takie dawkowanie bo przeciez po treningu organizm potrzebuje sirodków do odbudowy i regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chcesz regeneracji po treningu to kup sobie np. Anabolic Window, Torrenta, Golden Finish, kreatyna tu Ci raczej w odbudowie nie pomoże.
Najlepiej stosować rano i po treningu, albo rano i przed treningiem, jeśli nie używasz boostera przed treningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ale to nie jest srodek ktory w zalozeniu ma odbudowywac po treningu itp
jest on dlatego polecany na noc, gdyz ma wspomoc wydzielanie naturalnego GH w nocy...zwiekszyc je...
dlatego jezeli juz brac to wlasnie na noc...sprobowac przynajmniej ;)
klopotow ze snem nie powinno byc zadnych

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Kupujac ten preparat myslałem o takim lekkim wprowadzeniu w cykle treningowe bo mialem miesieczną przerwe. Jak przyjmuje jakies odzywki to jakos mocniej sie mobilizuje do treningu i odstawiam uzywki. Po tym gh stack co proponujecie , czoś co trosze podkresli muskulature i doda siłe. Wczesniej brałem M-drol i powiem szczeże ze z tego ph byłem bardzo zadowolony po 5 tygodniach podnosilem na płaskiej nawet 165 kg. Macie jakieś swoje sirodki które były bardzo efektowne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
prohormony to praktycznie kox, a nawet jeszcze gorzej... nic dziwnego ze byles zadowolony z efektow...

nie ma supli ktore dzialalby podobnie.

GH stack - wiele Ci nie da.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnex 300,poradzcie co kupic.

Następny temat

Jaka odżywke brać pomocy

WHEY premium