SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nurtujące pytanie dot. diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2379
Cześć,
Ostatnio oglądałem trochę filmików m.in Michała Karmowskiego, Akopa Szostaka i wiele innych osób i zaważyłem, że oni np. nie liczą białka z płatków owsianych i dla nich 130g owsianych to czyste 80g węglowodanów. Jak to jest? Mógłby ktoś mi wytłumaczyć?

Jak lepiej? Trzymać w każdym posiłku 20g białka / 80ww / 15 tłuszczy i tak jak oni to robią czy wszystko wliczać i, aby kalorie się zgadzały i makro?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Kulturyści profesjonalni często nie liczą białka tzw. roślinnego gdyż ich zapotrzebowanie na białko jest w horrendalnych ilościach, ale tylko oni mają prawo doa takich zabiegów. Gdyż przyjmują SAA oraz enzymy


Przeciętny człowiek winien liczyć kazde dostarczone białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2379
Czyli wliczać wszystko i trzymać zbilansowane posiłki tak jak pisałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przytyć w wieku 15 lat?

Następny temat

Dieta do oceny/poprawy

WHEY premium