SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy temat w dziale Doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
nic z tego nie rozumiem ale dawki spore


infa miales po obecnym cyklonie dac foty

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu nie ma tescia na poczatku? mysle ze by sie przydal np propionat i pozniej w koncowce powtorzyc?
bold z propkiem fajnie by sie zgral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71752
wg mnie bold za krótko i to co najmniej o 4 tyg, chyba że ten front ma zdziałać cuda, tak czy inaczej jeden mało androgenny środek na start to raczej mało, już lepiej by jakiś testosteron solo na początku wyglądał. Nie wiem jak dokładnie ma wyglądać przejście z omki na propa bo nie rozpisałeś, ale może się tam niezła kumulacja testa zrobić, a co za tym idzie side'y.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
bold 8 tyg nie sprawdzi sie tak krotko, mozesz sobie frontloadingi robic, ale to nic nie pomoze, ten srodek musi miec duzo czasu zeby poczuc jego dzialanie.

dawki propa naprawde konskie 200mg ed to chlopaki do eliminacji strongman tyle nie bija.

moim skromnym zdaniem nie ma sensu bic wiecej niz 1,5g testa tygodniowo, organizm nie przerabia tego poprostu bez gh i insy, ale za to skutki uboczne staja sie bardzo wyrazne. wiem cos o tym ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
oj sajdy beda na takich dawkach
jeszcze kiedys powiedzialbym ze lux
ale sam robilem podobne bomby i efekty byly takie same jak na umiarkowanych dawkach
tzn moze tak, retencja byla wieksza i cisnienie
i na poczatku bym uzyl tbola albo mety bo dwa razy ten sam srodek w cyklu to niezbyt good idea bo po prostu slabo drugim razem dziala sam kiedys dalem 2 x wins z odstepem chyba 8tyg i drugim razem nie poczulem go w ogole
ja bym to rozlozyl wszystko w czasie i zmniejszyl dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Powiem krotko: Infa nie kombinuj tylko wez sie za miche

Na powaznie: Podstawa kazdego cyklu w ktorym uzywamy srodkow blokujacych uklad HPTA powinien byc testosteron.

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2008-03-14 13:36:15

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/W


WEZ SIE ZA MICHE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Ha4u -albo omo albo enan. Co do dawek male nie moga byc jesli sie da inhibitory aromatazy i okresowo inhibitory DHT. Eq faktycznie mozna przeciagnac, ale poleci solo, gdy bede widzial zastoj to moge wskoczyc na jakies testo. Ciacho z cyklem zwlekam, nie zaczalem jeszcze.

Miche jako tako na off trzymam

Zmieniony przez - Infamous w dniu 2008-03-14 17:54:23

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Mi sie bardzo podoba.
Jedyne do czego bym sie przyczepił to poczatek cyklu.
Pierwsze 4-5 tyg poprostu bez efektów,wiem cos o tym..
Wrzucil bym propa tak jak Grzesiek mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 297 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29079
Wojtek grubo do pieca dajesz
Faktycznie zmieniłbym początek cyklu i dawki lekko w dół.

latin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to normalne?

Następny temat

XTreme Stack - najsilniejszy spalacz tłuszczu !

Wiecej