SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy rower , 2500 zł Freeride & downhill

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć !
Chciałbym na koniec roku szkolnego sprawic sobie rowerek do Freeridu niestety nie wiem jaki , i jaka rama żeby nie pękła.
W osiedlowym bicyklu widziałem Scota za 2.999 zl i Jakieghos pitbulla za 2.700 zł prosze o poradę z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Obie marki, które podałeś są bardzo dobre. Zastanowiłbym się na Twoim miejscu nad zakupem używanego bo można znaleźć coś w dobrej cenie i stanie. Tylko musisz dokładnie sprawdzić rower przed zakupem aby nikt Ci nie wcisnął uszkodzonego. Najlepiej udać się do sklepu aby jakiś mechanik sprawdził rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A zarzucił byś paroma linkami ? z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
W tej cenie fulla ciężko będzie znaleźć. Jak coś nowego to jedynie na sztywnej ramie. Musisz się zdecydować czy chce dampera czy nie. Jeśli nie to w tej cenie coś się znajdzie. Tak właściwie co dokładnie chciałbyś robić na tym rowerze? Opisz trochę bardziej co chciałbyś na tym rowerze robić jak wrócę z roboty to przeczytam i jak będę miał chwilę to spróbuję coś poszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie to oglądałem filmik kumpla




I podoba mi się jego rower żeby był podobnej budowy rozumiesz estetyczny xD i tak bym sobie z nim po lesie pośmigał.

Albo jakiegos Duala do dirtu z amorem 120-140mm

Zmieniony przez - xavciu w dniu 2010-05-06 12:36:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Ze względu na amor i tylną obręcz (DM 24) bym odradzał;) Amor ma kiepskie opinie a DM 24 używam osobiście u siebie i po krótkim czasie łapie centrę. Ale to moje prywatne odczucia, może mam peszka i trafiłem na zbuka;) Coś nie mam czasu Ci poszukac czegoś ciekawego na allegro. Musze spadać bo robota goni;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cóż w późniejszym czasie wymienił bym amora , ale jak na prodigy to dobry stan i cena kusi : P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Ja powiem tak. Jak dopiero zaczynasz to taki w zupełności Ci starczy. Planowałeś wydać 2,5k, więc resztę kasy będziesz miał na modernizację w razie rozwinięcia umiejętności i większych chęci;)W sumie jakbyś chciał nowy rower za tą kasę to wydałbyś te 2 tyśki i miałbyś coś podobnego;) A po zdjęciach widać, że ktoś dba o rower (chyba, że go wypucował przed wystawieniem aukcji )
W sumie nic specjalnie lepszego nie kupisz, więc na początek będzie dobry.

p.s. zapytaj wcześniej czy nie sprzeda za 1200:) może utargujesz trochę;]

Zmieniony przez - TOXYN w dniu 2010-05-07 19:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok : P Też uważam ze cena 1350zl nie jest jakąś wygórowana jeszcze rok temu te rowery kosztowały około 2k najtańszy a teraz nówka 1800zł , nie mówiąc i używanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Ja za swój dałem 3 koła jakoś. Tylko nie kupowałem złożonego i wszystko sam dobierałem. Ale dla mnie już ten sport prawie się skończył:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[b]Reebok "Buty na stopy" -spotkaj się z ekspertem biegowym i kup buty w super cenie

Następny temat

bieg i poprawa kondycji

WHEY premium