SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nowy potrzebuje pomocy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303

...
napisał(a)
Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14
Witajcie. Mam 20 lat jestem zdrowy przeciętnej postury, ani gruby ani chudy. Głównym problemem i powodem, dla którego postanowiłem ćwiczyć są cycki. odkłada mi się fat na klacie. Poczytałem sobie trochę o gino i lipo, ale póki co bez uprzednich badań nie będę oskarżał mojego organizmu o żadne ustrojstwo. Posiłkuje się postami z sfd od jakiegoś czasu, ale co user to inne zdanie, więc postanowiłem założyć konto i liczyć, że ktoś mi pomoże.;) Więc tak jak już mówiłem jestem nowy i w ogóle się nie znam. mój target to zbić się trochę do kupy i pozbyć tych cycków. Mogę liczyć na jakieś porady? Z góry dzięki ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44
Wiadomo, mniej junk foodu (najlepiej w ogóle), interwałowy najlepiej jakieś 3 razy w tygodniu, jak chcesz równolegle iść w masę mięśniowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedowaga

Następny temat

Bialko