SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy plan do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2201
Siemka cwicze takim planem i mam pare pytan,w wiekszosci planow widze ze po 3 serie na duze miesnie i 2 serie na małe,ale ostatnio spotkałem sie z opinia ze o 1 serie wiecej robic.

I chciałbym zebyscie zobaczyli czy w tym planie sa dobrze rozwiaje dwuglowe,kaptury i prostowniki,bo na te partie w zadnym fbw nie widziałem cwiczen i dlatego sie zastanawiam.

I jeszcze pytanie o progresje ciezaru,czy moge co tydzien dodawac po 2,5 kg i robic te 12 seri,a jak sie nie uda to kolejny tydzien na tym samym obciazeniu az do tych 12 serii?Czy inaczej.

A
Nogi: Przysiad ze sztangą na barkach. 3s.
Plecy: Wiosłowanie sztangą. 3s.
Klatka: Wyciskanie sztangielek, skos górny. 3s.
Barki: Wyciskanie żołnierskie. 2s.
Biceps: Uginanie przedramion ze sztangą podchwytem. 2s.
Triceps: Wyciskanie sztangi na ławce w wąskim uchwycie. 2s.
Brzuch: Unoszenie nóg w zwisie na drążku, bez opuszczania nóg. 3s

B
Plecy: Martwy ciąg na ugiętych nogach. 3s.
Nogi: Wykroki ze sztangą. 3s.
Plecy: Podciąganie na drążku do klatki. 2s
Klatka: Wyciskanie sztangi na ławce poziomej leżąc./ Pompki na poręczach. 3s.
Barki: Arnoldki. 2s.
Biceps: Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy. 2s.
Triceps: Wyciskanie francuskie sztangi leżąc. 2s.
Brzuch: Skłony tułowia na ławce rzymskiej. 2s.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2201
A i mam 18 lat 6 miesiecy trenuje 188 wzrostu 74 kg i nie mam zadnych wad postawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proszę uzupełnić ankietę działu:
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html
Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 429
Co do nóg, polecam robić przysiady i wykroki. A jak nie chcesz robić i tego i tego, rób pierw wykroki, lecz polecam zacząć z hantlami, jest wygodniej i w moim przypadku lepiej :)
Dodam jeszcze że w wykrokach liczy się najbardziej technika, ciężar przyjdzie z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2201
Chodzi Ci o to,ze w jeden dzien 2 cwiczenia?bo wykroki mam w B,a co do tej techniki to racja bo jak robiłem kiedys wykroki takim samym ciezarem jak przysiady to prawie sie przewracałem,a jak zmniejszylem ciezar to o wiele lepiej sie robilo,a kaptury i prostowiniki bedą rosły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 429
AAA ja myślałem że ty robisz tylko a lub tylko b, nieważne, ale co do kapturów, hmmm robie wykroki od ferii a kaptury nie urosły, a prostowniki, to robie w innych ćwiczeniach więc cieżko mi powiedzieć.
I jeszcze co do wykroków to zależy na czy robisz na siłę czy na rzeźbę, bo ja np robie z obciążeniem 46kg 3 serie x 12 (czyli po 6 na noge) i to idzie siła, ale noga też ładnie wygląda :) ale znam takich co robią po 12kg po 30-40 powtórzeń to mają ładnie wyrzeźbione, ale to nie wiem czy od wykroków czy od przysiadów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2201
Okej dzieki,mozecie podac jakies inne opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2201
Powie ktos cos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2201
Temat spadl,a nie chce robic nowego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Zalezy czy robisz na sile czy na rzeźbe w kwestii powtórzeń? Prosze o wytlumaczenie. A tymcasem do autora - przedział 6-8 powtórzeń jak najwiekszy ciężar tak by przy przedostatniej i ostatniej serii przy tym 6-7 powtórzeniu leciało po nogach albo ktos ci pomagał. Progresja ciężaru to najwazniejszy bodziec dla organizmu

makro sie liczy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę nabrać siły

Następny temat

Jaki trening na zwiększenie masy?z

WHEY premium