SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe pogrubienia w dopingu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
W zwiazku z tym ze wybralismy nowych moderatorow w dziale doping proponuje wybrac (pogrubic)nowych doradcow ktorzy pomoga nam w prowadzeniu dzialu.
Prosze przede wszystkim moderatorow oraz boldow (zalecenia szefostwa SFD)o podawanie swoich kandydatow do pogrubienia.

Osobiscie zglaszam kilku kandydatow:
Leonstar
MarcelQ
Artlite
Miczelx
DarkX
Thatman
Paciorek_s
BadMad
Xawier

Zdaje sobie doskonale sprawe ze nie wszyscy zostana pogrubieni lecz ja dostrzegam prace tych osob na forum i wedlug mnie zasluguja w pelni na tytul doradcy

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-06-11 21:14:55

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podzielam twoje zdanie, szczególnie DarkX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Pewnie, zróbmy:

100 doradców

50 modów

i jesczcze z 10 różnych kolorków - każdy będzie oznaczać co innego:

jeden będzie specem od mety, drugi od testy itp.

zgłaszam całkowity sprzeciw całemu pomysłowi !!!

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 168926
Leonstar, Miczelx, Paciorek_s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
dodajmy jeszcze osobny dział do życzeń urodzinowych i kolejny do gartulacji osobom, które otrzymały nową funkcje

do całości napisze się kilku-stronną instrukcje aby się każdy łapał co jest czym

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
DD, nie moja wina ze wiekszosc modow oraz boldow sie nie udziela...(chociaz z drugiej strony rozumiem ich,poniewaz ilez razy mozna odpowiadac w kolko na te same pytania)

Lecz jesli masz takie zdanie to ok, jesli wiekszosc modow oraz boldow bedzie mialo podobne to temat zniknie...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a ja nierozumiem dlaczego chlopaki maja nie miec bolda skoro sie udzielaja i pomagaja??? przynajmniej za abona nie beda placic... a jak jest za duzo boldow to ja swojego moge oddac co za problem...

ajak...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
ilu jest aktywnych doradcow w dopingu? kazam, bling - nikt inny nie przychodzi mi do glowy
czemu tego nie zmienic, nie rozumiem ... przeciez uzytkownikow sa setki, so why nie ma byc kilku boldow ...
modow natomiast starczy - w dziale jest nienaganny porzadek - grubasy nie maja zadnych dodatkowych uprawnien, sa tylko wyroznieni jako teoretycznie dobre zrodlo informacji

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2005-06-11 22:40:11

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Czekam na listę boldów od Mateo.

Jak tylko ją otrzymam, natychmiast odbędzie się weryfikacja.

Do tego czasu już ani jednego bolda...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Ok, poczekamy mamy czas

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieuzywany avatar

Następny temat

prosze o odp

WHEY premium