SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa seria HR monitorów Polara

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polar F3: A heart rate monitor with all the necessities for fitness and everyday life.

Polar F4: An easy-to-use fitness heart rate monitor designed for people who want to burn calories. The first Polar with a sleek and feminine design, tailor-made for ladies. Available in two color options: Blue Ice and Black Amber.

Polar F5: A multifunctional heart rate monitor for general exercise and walking.

Polar F6: A personal fitness heart rate monitor designed for people who want to have effective body workouts and track the calories burned. Available in three color options: Sand Pearl, Denim Stone and Black Coal.

Polar F11: A personal fitness heart rate monitor including the tailor-made Keeps U Fit - Own Workout Program. Designed for fitness enthusiasts who want to maximize their exercise experience. Available in two color options: Red Chili and Grey Pepper

więcej na http://www.polar.fi/fitness_campaign/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Faktycznie, sporo 'gadżetów' ma ten F11, jednak po poczytaniu postów ludzi znających się (mam nadzieje) na rzeczy doszłan do wniosku, ze lepiej będzie kupić sobie wagę kuchenną, niż pulsometr ;) Nie jestem osobą, która z uporem maniaka biega na siłownie, basen czy jakieś aerobiko-fitnessy, więc zakup tak drogiego urządzenia mija sie u mnie z celem. Kiedy nabiorę większej ochoty (i będę miała więcej czasu) na spędzanie go na siłowni, to być może zakupię dobie jakiegoś Polara (ale napewno z tej niższej półki), choćiaż tego też nie wiem.. Na razie chodzi mi o konkretną redukcję tłuszczu i 'naprawienie' przemiany materii, a ktoś wypowiadał się ostatnio, że ćwiczenia aerobowe i 'trzymanie' pulsu wcale na to dobrze nie działają. Co do układania diety itp. to zgadzam sie z Tobą, to sie oblicza nie tylko wg. numerków, ale też i wysiłku fizycznego, oraz psychicznego i każdy kto zna swoje ciało, wie dokładnie co ma robić i w jaki sposób :)

Dzieki serdeczne :)

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1286
no właśnie planuje kupic monitor serca ale te z Polara sa dla mnie stanowczo za drogie , Tyka ktore z tanszych tak do 250 zł mozesz polecic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na mnie nie licz - nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy - lubię rzeczy dobre, drogie i niezawodne, starczające na lata (mój obecny Polar ma latek ponad 4 i pochodzi na pewno drugie tyle bez najmniejszych problemów, kosztował resztą nie tak wiele, bo jakieś 350 zł o ile się nie mylę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1286
a mozesz dac linka do tego polarka ? hmm szkoda ze sport w zasadzie jest taki drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam obecnie takiego (od 4 lat) : http://polar.sportprofil.pl/index.php?ac=221&id=110

niemniej jednak polecam kupic cos z serii F, na przykład model F1 powinien być tani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba że ze starych zapasów, bo już wycofano go z produkcji jakiś czas temu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
No juz 2 latak , pani w sklepie polecial go w tedy jak najlepszy w cena/jakosc bo chcialem M22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
mam rowniez m51
bardzo chwale

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
pomóżcie coś wybrać-tani a dobry.
Tylko podstawowe funkcje mnie interesują - tętno, czas, nie wiem co jeszcze potrzeba, mi chyba to wystarczy...
Nie musi mieć przelicznika walut i zmieniacza tapety z babkami .

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie wymagania spełnia każdy model Polara
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Schudnąć-diety które stosuje słabo działają

Następny temat

sposób na bolący zad

WHEY premium