SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Now To Be Fit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 919

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 300
Cześć,
Wrzucam ankietkę i zrzut dziennika żywieniowego.
Jestem nowa - proszę o wyrozumiałość, chętnie poczytam uwag odnośnie dietki i treningów :)

zrób coś czego Ci się nie chce, a potem miej to, co wszyscy chcą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 300
i treningi...

napisał(a)
Początkujący
Regulaminowa ankieta:

Waga : 54
Wzrost : 170
Obwód w biuście : 80
Obwód pod biustem : zmierzę
Obwód talii w najchudszym miejscu : 62 Obwód na wysokości pępka : …
Obwód bioder (3): 90
Obwód uda w najszerszym miejscu: …
Obwód łydki :
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust, talia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)trening siłowy 4/5 razy w tyg., 1x w tyg tańce.
Co lubisz jeść: Wszystko, mogę się dostosować Ograniczenia żywieniowe : raczej brak
Stan zdrowia: Bardzo dobry czy regularnie miesiączkujesz: wcale
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, taniec, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Thermo Speer extreme, BCAA
Stosowane wcześniej diety : głodówki, niskokcaloryczne diety
Jem według zaleceń (ściśle co do produktów).
Wymiary:
piersi – 80
Talia - 62.5
biodra - 90
lydka - 34
kolano - 35

Zmieniony przez - nowtobefit w dniu 2012-11-08 14:40:31

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7922
napisz jakie ciężary w tych ćwiczeniach, a i nie robimy przysiadów na smithie, i zdjęcia by się przydały to bedzie komplet

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

napisał(a)
Początkujący
dopiszę, a zdjęcia wrzucę jak zrobię. Wy nie robicie na smithie ale ja robię :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4707
Pozwolę sobie skopiować mój poprzedni post:

"Ze mnie żadna znawczyni, ale masz za mało białek w diecie, a zbyt dużo węgli. i nie jedz twarogu chudego, lepiej półtłusty, mniej jest przetworzony. I tak jakoś mi tu zbyt dużo nabiału (kefir, mleko, jog, twaróg) a ryż i makaron nabijają tylko węgle"

Zmieniony przez - miętowa w dniu 2012-11-08 14:51:16
napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 65575 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 188925
laska ale mam nadzieje ze to juz ostatni temat
napisał(a)
Początkujący
ja tu nowa, nie zwracajcie na tamte uwagi, nawet nie wiem co zrobić żeby moderator usunął :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43503
moderator ci wlasnie powiedzial:
obliques
laska ale mam nadzieje ze to juz ostatni temat

przeczytaj regulamin i tu wrzuc prosbe ze zdublowanymi tematami do usuniecia http://www.sfd.pl/Zmiany__propozycje__skargi_DO_MODERATORÓW-t823254.html 

The best way to predict your future is to create it.

napisał(a)
Początkujący
mam doła... ta dieta jest bez sensu.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 104 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 124517
tak nam przykro

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zerknijcie na moją dietę - proszę o ew. porady

Następny temat

Porsze o pomoc, moze ktos z was dazy do tego co ja i wie troche wiecej :)

Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas