SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi nie rosną!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Ostatnio, zauważyłem, że mam zastój w nogach, w zwiazku z tym chcialbym sie zapytac, czy ktos moze zarzucic cos ciekawego na nogi, mam na mysli jakas hardcorowa metode uderzeniowa.

Jakby co, zastoj nie jest spowodowany przetrenowaniem, ani brakiem diety.

Moj ostatni trening nóg ktory robie na jednym treningu z barkami (zaczynam od nóg) :

Przysiady ze sztanga na barkach 12/10/10/8
Wyciskanie nogami na suwnicy 12/10/10/8
Superseria: uginanie+prostowanie nog na maszynie 12/10/10/8
1

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6218
W moim przypadku zadzialalo zmniejszenie powtorzen do 8-6 i zwiekszenie przy tym ciezaru. Nogi nie potrzebuja duzo powtorzen, aby rosły. Ale w sumie na kazdego co innego działa. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Wychodzi 16 serii, ja bym wyrzucil z kazdego cwiczenia po jednej serii. Sprawdz tez czy nie uzywasz za malego ciezaru albo czy przerwy miedzy seriami nie sa za dlugie. Technika tez ma duzy wplyw. Sprawdz to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
zwiększ liczbe seri i powtórzeń
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Liczbe serii?? jak napisal twoj poprzednik wychodzi 16 serii, juz na granicy zarzygania sie po tych SS na koniec.

A co do powtorzen to wrecz zastanawiam sie czy nie zejsc na 4-8, bo nogi lubia duzy ciezar
1

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
czy nogi lubią duży ciężar.... duży ciężar może i lubią, ale czy lubią taką liczbę powtórzeń? Zależy od indywidualnych predyspozycji... A dieta jest odpowiednia? może tu należy szukać przyczyny nie w treningu
1

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Dieta dopracowana, regeneracja tez.

Wszystko inne rosnie.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Mi ladnie poszlo po tym
przysiad ze sztana 4s 10 pow
suwiennica 4s10 pow
wykroki ze sztangielkami 4s 10 pow Sprubuj a napewno urosna i pamietaj jedz duzo na zdrowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1006
ma maszynie gdy juz nie mozesz przytrzymaj nogi wyprostowane najdluzej jak mozesz albo zmiejsz ciezar i za******laj jeszcze! ja robie super harcore gdy juz nie moge robie jeszcze 2 powtorzenia po tych 2 powtorzeniach trzymam nogi wyprostowane na maszynie jak najdluzej jak schodze z maszyny to nie moge chodzi.prawie jak animal<rotfl> hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
trzymam nogi wyprostowane na maszynie jak najdluzej, chcesz sobie rozpie**olic kolana? niegdy nie prostuj maksymalnie aby zablokowac stawy, wyciskaj na suwnicy tak aby wyprostowac nogi ale bez blokowania w stawie, przeciazasz tak staw a odciazasz kolano, a chyba nie takie bylo zalozenie treningu.

Ja cwicze podobnie jak ty malysz666, tylko ze na koniec nie robie superserii tylko to oddzielnie i po 3 serie serie kazdego cwiczenia, z tym ze przysiad i wyciskanie z 2 seriami rozgrzewkowymi (20 i 15 powtorzen, a potem 12,10,8) prostowanie i uginanie robie z jedna seria dogrzewajaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
IMO chodziło nie o suwnicę a o maszynę do prostowania nóg takie jak są najczęściej w ławeczkach

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5099
Lampo wiem , że starasz sie udzielać w każdym temacie żeby dostać jakiś zestaw sponsorowany ale prosze Cie żeby te twoje wypowiedzi miały jakikolwiek sens i naucz sie pisać

Co do tematu to może czas porzucić splita i pomyśleć o hst czy fbw nie da sie cały czas jechać splitem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia

Następny temat

Gdzie kupić pas do podciągania i pompek z obciążeniem ?

WHEY premium