SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi na szerokośc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
Siema mam pytanie jak ćwiczyć i jak ustawiać stopy ćwicząc nogi aby rozwijaly sie one na boki tzn na szerokosc zarowno lydki jak i uda.Ćwicząc do tej poru raczej mi sie mięsnie wypiętrzaja do gory i rzeżbia,teraz chcialbym jes troche zmasować i rozwinac w kierunku bocznym.Prosze o jakies rady z gory thx i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12245
Lydki to sam musisz wyczuc bo inaczej nie da rady kazdemu ida inaczej ja np robie je co trening (ciezko mi je ruszyc). Wspiecia siedzac, stojac a serie to musisz se sam dobrac.

Dbam poprostu o sylwetke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
ustaw nogi wąsko w trakcie przysiadów z palcami skierowanymi praktycznie do przodu . Takie ustawienie stymuluje silnie obszerny boczny i przyśrodkowy, które wizualnie poszerzają uda.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
nie robie przysiadow,zamiast tego wypycham na suwnicy skosnej.Czy tak samo mam robic?Wasko stopy?Iczy kierowac opuszczajac ciezar nogi na boki czytrzmyac wasko kolana obok siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Suwnica słabo buduje nogi, rób przysiady od tego się nie umiera :o

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
Ale raz ze to jest bezpiecznijesze dla moich kolan a dwa cwicze zawyczaj sam i nie mam pomocnika do asekuracji wiec na pewno zostaje suwnica.A co na szerokosc lydek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 116
Jeśli chcesz dodać szerokości swoim nogom to moim zdaniem sównica jest doskonała. Teraz opiszę ci jak wykonywał je znakomitym skutkiem jeden z najlepszych kulturystów który opierał swe treningi o to ćwiczenie, a mianowicie Kevin Levrone. Ustaw stopy równolegle jak najbliżej siebie ale tak aby nie przeszkadzało to w płynnym wykonaniu ćwiczenia dosyć nisko na platformie aby dolegały całe stopy. Nogi uginaj do momentu aż kolana zetkną się z klatką piersiową. W górnym położeniu prostował kolana do końca mocno napinając mięśnie, ale Tobie tego odradzam z powodu bólu w kolanach raczej powinieneś zostawić nogi lekko ugięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
chcesz rozwinąć nogi i nie robivsz przysiadów????!!!! Człowieku o czym my rozmawiamy. to tak jakbyś chciał rozbudować klatkę i nie robił wyciskania na ławie.

...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1933
Zgadza się, dopiero przy (i po :) ) przysiadach czuje się uda w całym obwodzie.

------------
"We cannot all be masters." - William Shakespeare

http://www.artofcreation.strefa.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12245
Nie musi robic przysiadow jesli mu nogi dobrze ida na maszynie. Lecz jesli na maszynie nie bedziesz widzial postepow to wez sie za przysiady a po tym to ci na bank pujdzie.

Dbam poprostu o sylwetke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
No ok dzieki,a teraz jakie zasady stosowac na lydki zeby rosly na szerokosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
"Nie musi robic przysiadow jesli mu nogi dobrze ida na maszynie"

ale cw. nr 1 na nogi to przysiady i nie tylko...przysiady rozwijają całą sylwetkę...jest to ogolnie jedno z najwazniejszych jezeli, nie najwazniejsze cwiczenie wykonywane na treningu calego ciala. Jak sie boisz o asekuracje, to rob takimi ciezarami ktore Ci nei sprawia problemu ...sam to wiem, jakis czas temu robilem np. ostatnią serie 8*100kg z asekuracją , pasem itd. a teraz robie mniej ale za to dokladniej i czuje prace ud o wiele mocniej niz wczesniej...tu chodzi o technike, na pewno sam tez dasz rade. Maszyna to nie to samo
co do lydek to nie takie proste...poniewaz ogolnie nie ma duzego doboru cwiczen...zeby rosly..polecam robic np. 2 sesje tygodniowo - raz z nogami i raz w innym dniu, na koniec sesji...osobiscie bardzo dobre efekty zawuazylem jak robilem je nastepujaco:
wspiecia w staniu (na suwnicy lub ze sztanga) 3*20 + (odrazu) wspiecia w siadzie 3*max (co tydzien zmiana...czyli w 2 tyg. zaczynalem od siadu -> stanie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATLAS Z HIPERMARKETU

Następny temat

A6W przerwana

WHEY premium