SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Witam. Zaczelem trenowac MMA od niedawna i cholera nogi mi siadaja i starsznie na***uja kopniecia na uda:/

No wiec moje pytanie - jakie cwiczenia stosowac na nogi (chodzi mi glownie o uda) zeby staly sie troche masywniejsze i mocniejsze ? i czy raz w tygodniuwystarczy ? wiecej razy nie dam rady raczej.

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
ja bym cwiczyl cale cialo, jesli trenujesz MMA mozesz cwiczyc wytrzymalosciowo.
Na zwiekszenie masy nog kluczowym cwiczeniem sa przysiady ze sztanga, 1 raz w tygodniu starczy

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Tak tez mam zamiar trenowac cale cialo na silowni:) Ale teraz glownie o nogi mi chodzi :)

dzieki za rade

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
no moim zdaniem ćwicz całe ciało oczywiście jeżeli zależy ci na nogach to je rób ja bym robił głównie przysiady

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mały plan

Następny temat

Brzuch ( bebzol)

WHEY premium