SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi, a (hardkorowy) rower

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59
Witam,

Krotka pilka - czytalem dlaczego to trening nog jest taki wazny itp. Wielkie nogi mnie nie interesuja wiec jeden punkt odpada, silne nogi jako 'fundament' mam wiec to tez odpada, trzeci punkt to fakt, ze trening nog stymuluje wzrost takze innych partii miesniowych i on mnie wlasnie interesuje.

Jedyny powod dla ktorego moge trenowac nogi to wlasnie w celu wspomagania reszty, bo oklamywac sie nie mam co - jestem dosc szczuply i wysoki i chcialbym stac sie troszke wiekszym wiec czemu nie pomoc trenujac nogi(tez bez przesady, bo 'kulturystyczny look' jest dla mnie zbyt extremalny.

Jest jedno moim zdaniem duze ALE - jezdze naprawde sporo na rowerze(5 dni w tygodniu, srednio robie 80-100 km dziennie na dosc twardym przelozeniu) i chcialbym sie dowiedziec, czy wykonujac jak by nie bylo taki intensywny wysilek dla nog nadal powinienem je cwiczyc w warunkach 'silowniowych' w przypadku gdy jedyny cel takich cwiczen to wspomaganie reszty.

Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
regulamin=ankieta .

Udaj się na trening , załóż na sztangę swoją wagę ciała i wykonaj tyle powtórzeń ile możesz wróć z wynikiem to ci powiemy czy masz silny fundament . Co do wzrostu innych partii , trochę przesadzone wyrzut hormonalny kończy prawie z momentem wyjścia z siłowni .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scooooooby // Sila z masa mile widziana // nowy plan i foty str. 5

Następny temat

Plan treningowy dla mnie

Wiecej