SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No to teraz trening na odchudzanie, spalanie tłuszczu :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
Witam. Interesuje mnie teraz trening na spalanie tłuszczu - czysta rdukcja, zrzucanie tkanki tłuszczowej (ZWŁASZCZA Z BRZUCHA), bez żadnych innych celów...rozumiem, że padnie tutaj odpowiedz aeroby, aeroby i jeszcze raz aeroby + dieta.

Więc: czy biegi są dobrym rozwiązaniem ? Mam na myśli biebi na bieżni elektrycznej, którą własnie w najblizszym czasie zakupuje. Codziennie po wstaniu, przed sniadaniem przebiec te paredziesiąt minut (na początek w miare możliwosci, z przerwami nawet marsze lub marszobiegi jezeli z kondycją nadal bedzie tak słabo...puzniej dłuzsze dystanse bez przerw). Tyko mi głównie chodzi o brzuch, wiec czy takie biegi wystarcza ? Moze proponujecie do tego jakies cwiczenia na sam brzuch tez (ABS 2) ? Do tego tablety na spalanie tłuszczu...lub coś mocniejszego, ale o tym juz nie tutaj. Prosze o opinie.

czas kopnąć siew dupe i to bardzo mocno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4371 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42806
Nie ma się co oszukiwać, robienie brzuszków nic nie pomoże w spaleniu tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Podstawą każdej redukcji jest ujemny bilans kaloryczny i to właśnie on przybliża nas do upragnionego celu którym jest szczupłe ciało. Najlepiej zacznij od obliczenia podstawowego dziennego zapotrzebowania (w tym pomoże Ci kalkulator BMR, który znajdziesz pod tym linkiem: https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html ) Od uzyskanego wyniku, odejmij ok 200-300 kcal. Następnie zadbaj o zdrowe, pełnowartościowe produkty w swojej diecie, które pozwolą dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i minerałów do prawidłowego funkcjonowania.

Zadbaj o wyższy udział białka w diecie, które pomocne jest nie tylko w budowie masy mięśniowej, ale przede wszystkim w redukcji tkanki tłuszczowej. W uzupełnieniu niedoborów białka idealnie sprawdzą się szejki białkowe. Jaką odzywkę najlepiej wybrać do tego typu szejków? Zerknij na często aktualizowany ranking: https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Odżywki_białkowe_ranking__najlepsza_odżywka_białkowa-a907.html 

Kiedy temat diety mamy już zamknięty, możemy spokojnie przejść do treningu i suplementacji.
Trening siłowy jest niezwykle pomocny podczas redukcji masy ciała, gdyż pomaga kształtować sylwetkę, nadając jej jędrnego, sportowego wyglądu. W Twoim przypadku proponuję trening FBW 3 razy w tyg. Do tego trening kardio (aeroby lub interwały), które napędzą Twój metabolizm i przyspieszą redukcję tłuszczu.

Warto również wspomóc się spalaczem tłuszczu, który przyspieszy metabolizm, usunie nadmiar wody podskórnej z organizmu, a co ważne zmniejszy uczucie łaknienia, co w trakcie redukcji wagi jest niezwykle ważne, gdy jedzenia i kalorii jest zdecydowanie mniej. Najnowsze spalacze bazują na efekcie termogenezy, czyli wykorzystaniu energii zgromadzonej w postaci tłuszczu na energię, którą wydatkujesz.

Jeśli nie wiesz jaki spalacz tkanki tłuszczowej wybrać, zerknij na często aktualizowany ranking, który znajdziesz pod tym linkiem: https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Spalacze_tłuszczu_ranking__najlepszy_spalacz_tłuszczu-a905.html 

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Moim zdaniem jak na brzuch to chyba różnego rodzaju ćwiczenia na brzuch, np. "brzuszki". Chociaż bieganie także na pewno nie zaszkodzi. Ale ja tu nie jestem specjalistą...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
aeroby rano na czczo np 3x w tyg. Tak, bieganie/marszobiegi to dobre rozwiazanie, z tym ze do aerobow mozesz wlasnie dorzucic ABS2 3-4x w tyg i 2x trening obwodowy na silowni, bo o diecie to nawet nie mówie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
Gdzie moge poczytac wiecej o treningu obwodowym ?

czas kopnąć siew dupe i to bardzo mocno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okey...

1 sprawa -
twierdzenie:
tłuszcz nie spala się miejscowo
wnioski:
ćwicząc mięśnie brzuch nie spalasz tłuszczu z brzucha!

2 sprawa -
aeroby dobre, ale lepsze jest HIIT, 3 razy w tyg zacznij od 6 minut (30s normal i 30 s max)

3 sprawa -
trening na siłowni, ciężki, intensywny. Zakres powtórzeń od 10 do 5, duże ciężary. Najwięcej tłuszczu ciągnie ćwiczenie dużych parti mięśniowych (plecy i nogi ).

4 sparawa -
dieta redukcyjna -500kcal do zapotrzebowania kalorycznego

5. sprawa -
spalacz tłuszcz: Scorch v3, DynaBurn z Dymatize

poleci tłuszcz, uwierz mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Ja nie twierdzę, że spala się miejscowo. Chodzi o to, że wyrzeźbi się brzuch i tłuszczu zbytnio widać nie będzie. Ale tak jak napisałem, nie znam się na tym. Na pewno to co Dudek napisał Ci pomoże, więc bierz się do pracy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh właśnie to są stereotypy :D.

Ja juz wiem, ze najlepiej cwiczyc brzuch z obciazeniem, wtedy nawet majac 15-16% bf widac lekko ciegielki, a zejscie do 12%bf masz super krate.

Na dół mięsni brzucha najelpiej działają przysiady i martwy ciąg, po prostu rewelka.

zadne setki powtorzen, zadne twistery, zadne ******ly :D. Ciężki trening siłowy, to podstawa. Spalamy wtedy najwiecej kalorii, a jak organizm nie moze ich dostarczyc z pozywienia spala tluszczyk! YEAH!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
hmm Dudek cos sie zna na rzeczy tylko w sumie z jednym bym sie nie zgodził.Miesnie brzucha zaczynaja byc widoczne przy zawartsoci tkanki tluszczowej od 10% w dol.Przy 10% beda widoczne co najwyżej 2 gorne kostki miesni brzucha.Powyzej 10 % i wodocznych miesniach brzucha raczej mozna zapomniec !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
Moim celem nie jest zrobienie miesni brzucha, jakiejs kraty...tylko zrzucenie z brzucha tłuszczu.

Dlaczego uwazasz, ze na spalanie tluszczy dobre są wielkie ciężary na siłowni, skoro to jest własnie trening na mase ? (duze obciązenia) ?

czas kopnąć siew dupe i to bardzo mocno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mity .

Widocznosc miesni brzucha zalezy od ich gabarytów, grubości i jakości.

Wiele też zależy od rozkładu tłuszczu na ciele człowieka.

miesnie brzuch sa widoczne dobrze juz przy 12% bf , jeżeli są odpowiednio wyćwiczone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MECZ GWIAZD 2007

Następny temat

HMŚ w hokeju na trawie: finał Polska - Niemcy!

WHEY premium