SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II, dla mnie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Witam, czy
NITROBOLON II

http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/47/products_id/1342/products_name/trec-nitrobolon-ii-powder-250g.html

mozna braw w wieku 15 lat? Moj staz to 10 miesiecy, nie chce kupowac mono chce odrazu porządnie dowalić bez zelwania wodą prosze o opinie.

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mm90 - spróbuje w prosty sposób i w kilku słowach ci to przybliżyć...
w przypadku gdy białka jest za mało w diecie to organizm niszczy własne mięśnie i ważne enzymy które przyczyniają się do utrzymywania stanu anabolizmu/dodatniego bilansu, który pozwala rosnąć mięśniom/, a białko ogólnie jak i im wiecej mięśni to zwiększony metabolizm.
węglowodany są w takich warunkach coraz mniej wykorzystywane na doraźne cele energetyczne a przeznaczeniem ich jest budowa coraz to większej tkanki tłuszczowej, to z kolei prowadzi do coraz gorszych proporcji w stosunku do potrzebujących mało energi tłuszców w stosunku do bardziej wymagających w tym względzie mięśni... i tak błędne koło sie zamyka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
PS. chce dodac do tego jakies bialko sezon masy wiec musze troche doładować swoje ciało, aha cykl chce jechać na dużo białka/nie dużo węgli, mam zamiar dokupic bialko do picia na noc, co o tym sadzicie??

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7450
Ja sądze że dieta to pdstawa jak jej nie masz to zatroszcz się o nią a białko i wegle z odżywek dobierasz w/g ewentualnych braków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
daj sobie spokoj z nitro jesli nie brales mono ... zrob cykl na mono najpierw a potem pakuj kase w nitro... takie moje zdanie , mono carbo/dxtrojuice + dieta i rosnij

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ja ******* dzisiaj mam wyjątkowe ciśnienie ale postaram Ci sie wytłumaczyc to bardzo prosto, zebys zrozumial - CZY PISAŁEM ŻE NIE MAM DIETY? CZY PISAŁEM ZE NIE ODZYWIAM SIE DOBRZE? Nie? - Nie, więc nie pisz pierdół.

Chciałbym otrzymać konkretną odpowiedź na postawione pytanie.

PS. pisalem nie chce sie zalewać wtedy jak brałem mono wcale mi się to nie podobało ze względu na zmiane wyglądu na "zalany".

curzon - bralem pare miesiecy temu mono ale to bylo nie przemyslane nie mialem wiedzy na ten temat i doslownie wyrzucilem pieniążki, dalej czekam na odpowiedz, czy moge poprostu to zażywać w tym wieku czy to może jest za mocne, moze ktos to miał i pisało coś odnośnie wieku na etykiecie??

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2006-02-15 16:52:54

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2006-02-15 16:57:06

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
chyba na kazdej odzywce jest napisane :"produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i kobiet w ciąży"...wg mnie mozesz brac...masz odpowiedni staż...bierz i rośnij

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
mozesz.
tylko 250g to b. malo.
kup 2x 500g i lecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6926 Napisanych postów 6462 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59948
Moje zdanie jest takie że po Nitro pójdzie tyle samo co po zwykłym mono [no może troszke więcej ]mówie o sile, Więc po co wydawać na darmo pięniądze jak możesz kupić za 40 zł mono vitalmaxu

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 209
ja wałsnie kończe cykl na nitro2..i powiem wam że spodziewałem się lepszych efektów ale tez nie nażekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7450
To twoja niby dieta dużo białka a mniej węgli nie ma sensu. Więcej niż 2g białka na kgm ciała ci nie potrzebne a węgle są równie potrzebne przy budowaniu masy jak białko. Chociaż to powinieneś wiedzieć skoro masz diete. A co do białka na noc to to czy ci potrzene czy nie to powinieneś sam wiedzieć znając swoje braki w diecie i zapotrzebowanie kaloryczne bo chyba w/g niego układałeś diete bo innej opcji nie ma:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mm90 -a wrzuć swoją dietę tak w liczbach i nawet troszkę ogólnie co i jak, napisz jakim typem budowy/metabolizmu/ obdarzyła cię natura a wtedy napewno łatwiej nam bedzie ci doradzić i z pewnością zrobimy to trafniej... inaczej jest to trochę zgadywanie...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na zwiększenie wytrzymałości.

Następny temat

Hmb + Fenuplast ?

WHEY premium