SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon + Kreatyna = brak efektów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
Hejka Mięśniaki. Pytanko mam. Na czysto ćwiczyłem od ok. 3-4 lat. od 4 tygodni zacząłem przyjmować pierwsze w życiu odżywki Nitrobolon (Trec kapsułki) oraz Kreatynkę (trec CM3 1250). Biorę zalecane dawki tj. 5xnitro i 4xkreat przed śniadaniem 30 min. i to samo 30 min przed treningiem. Ważę 95 kg i mam 176 cm wzrostu. Kwestia jest taka że nie ma najmniejszych efektów! coś jest nie tak z moim organizmem? i pytanko 2 może przerzucę się na HMBOLON lub Horsepowerka ? chyba że jest coś lepszego co nie wchodzi w sferę sterydów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
po co wymyslasz na pierwszy cykl bajery typu HP, rob porzadny cykl na mono, a bedziesz zadowolony

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11087
za małe dawki.

DT: rano CM3 (4 kap.)
przed treningiem 15g nitro

DNT: rano 15g nitro
po południu 4 kap. CM3

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
no pewnie ze za male chlopie ty wazysz ponad 90 kg!!!

zwieksz dawki bo nez tego ani rusz...

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
jeszcze jedno pytanko. Czy mogę zrobić miesiąc przerwy według was i wziąć coś mocniejszego typu horse power lub Hmbolon? chyba że jest coś co polecilibyście i jaka to kwota by była...z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
zrob z 5-6 tygodni przerwy
mozesz wziac i lepiej wez HP bo z tego co czytalem to HMBolon jest przereklamowany niestety :-/ choc nie wiem ile w tym prawdy, ale jesli masz kase to mozesz go sprawdzic na sobie
a co do HP jedna pucha nie starczy na caly cykl, dokup cos do niego np XP lub CP i wtedy bedzie git

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
dzięki pozdro.
TBS jak to mawiał mój dobry kumpel... Tylko Brutalna Siła ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
hehe

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
BUBA1986 -to twoje pierwsze "spotkanie z kreatyną" przez tem czas ćwiczenia, czyli 4 tat?

jeśli tak, to trzeba bedzie rozpisac ci cos sensownego- dostosowanego jednakże do twojego "stazu suplementacyjnego"

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-08-12 14:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
tyle lat i nitro na niego ma działać przy mega dawkach tak, ale tak jak apokalipsa napisal, musisz coś mocniejszego zakupić
strom+shock
XP+HP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
no chłopy zgadza się. To moje pierwsze zetknięcie z kreatyną i czymkolwiek innym. Co byście polecili mi na "dobry" początek? nakręcam się na Horsepowera powoli tyle że nie wiem czy będzie wreszcie jakiś skutek... w sumie przeczytałem parę artykułów na temat HP i ponoć działa...najgorsze jest to że o Nitro też tak pisali ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nakrec sie wiec na "zwykly" monohydrat a do tego oprocz dobrego odzywiania i dozywek ewentualnie, wez sobie zma, lecytyne, ala lub tauryne-a lepiej jeszcze ryboze.
Na pierwsze cykle taki rozklad jest najlepiej dzialajacy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory magnez

Następny temat

pomoc

WHEY premium