SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nitrobolon + Kreatyna = brak efektów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2614

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 309
Hejka Mięśniaki. Pytanko mam. Na czysto ćwiczyłem od ok. 3-4 lat. od 4 tygodni zacząłem przyjmować pierwsze w życiu odżywki Nitrobolon (Trec kapsułki) oraz Kreatynkę (trec CM3 1250). Biorę zalecane dawki tj. 5xnitro i 4xkreat przed śniadaniem 30 min. i to samo 30 min przed treningiem. Ważę 95 kg i mam 176 cm wzrostu. Kwestia jest taka że nie ma najmniejszych efektów! coś jest nie tak z moim organizmem? i pytanko 2 może przerzucę się na HMBOLON lub Horsepowerka ? chyba że jest coś lepszego co nie wchodzi w sferę sterydów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11087
za małe dawki.

DT: rano CM3 (4 kap.)
przed treningiem 15g nitro

DNT: rano 15g nitro
po południu 4 kap. CM3

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 22454 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100955
no pewnie ze za male chlopie ty wazysz ponad 90 kg!!!

zwieksz dawki bo nez tego ani rusz...

pozdrawiam

Dieta jest dla frajerow ,ktorych nie stac na suple.
Suple sa dla frajerow ,ktorzy boja sie igly

"zebym choc raz sie nie wstydzil latem jak zdejme koszulke na plazy"

Cel na lato 2013: Pozbyc sie zeber na klacie

napisał(a)
Początkujący
jeszcze jedno pytanko. Czy mogę zrobić miesiąc przerwy według was i wziąć coś mocniejszego typu horse power lub Hmbolon? chyba że jest coś co polecilibyście i jaka to kwota by była...z góry dzięki.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 22454 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100955
zrob z 5-6 tygodni przerwy
mozesz wziac i lepiej wez HP bo z tego co czytalem to HMBolon jest przereklamowany niestety :-/ choc nie wiem ile w tym prawdy, ale jesli masz kase to mozesz go sprawdzic na sobie
a co do HP jedna pucha nie starczy na caly cykl, dokup cos do niego np XP lub CP i wtedy bedzie git

pozdrawiam

napisał(a)
Początkujący
dzięki pozdro.
TBS jak to mawiał mój dobry kumpel... Tylko Brutalna Siła ;)
napisał(a)
Ekspert
hehe

napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 327 Napisanych postów 37223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124808
BUBA1986 -to twoje pierwsze "spotkanie z kreatyną" przez tem czas ćwiczenia, czyli 4 tat?

jeśli tak, to trzeba bedzie rozpisac ci cos sensownego- dostosowanego jednakże do twojego "stazu suplementacyjnego"

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-08-12 14:51:22
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11778
tyle lat i nitro na niego ma działać przy mega dawkach tak, ale tak jak apokalipsa napisal, musisz coś mocniejszego zakupić
strom+shock
XP+HP
napisał(a)
Początkujący
no chłopy zgadza się. To moje pierwsze zetknięcie z kreatyną i czymkolwiek innym. Co byście polecili mi na "dobry" początek? nakręcam się na Horsepowera powoli tyle że nie wiem czy będzie wreszcie jakiś skutek... w sumie przeczytałem parę artykułów na temat HP i ponoć działa...najgorsze jest to że o Nitro też tak pisali ;)
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 327 Napisanych postów 37223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124808
Nakrec sie wiec na "zwykly" monohydrat a do tego oprocz dobrego odzywiania i dozywek ewentualnie, wez sobie zma, lecytyne, ala lub tauryne-a lepiej jeszcze ryboze.
Na pierwsze cykle taki rozklad jest najlepiej dzialajacy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory magnez

Następny temat

pomoc

Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Dlaczego warto używać soli? Dlaczego warto używać soli? Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Krzysztof Piekarz na wakacjach Krzysztof Piekarz na wakacjach Powtórzenia oszukane Powtórzenia oszukane Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu