SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niskie ciśnienie, zaburzenie koncentracji

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 986
Witajcie,
Jak wiadomo wielkimi krokami zbliża się rok szkolny, a ja mam problem. Otóż od wakacji miewam zaburzenia koncentracji, logicznego myślenia, chodzę ospały, mam niskie ciśnienie, jestem w słabej kondycji itd. Dodam, że jestem w okresie dojrzewania (15 lat), czy jest możliwe, że jest to tym spowodowane? Chciałbym, aby wszystko wróciło do normy, ponieważ teraz czeka mnie 3 klasa gimnazjum, która jak wiemy jest bardzo ważna. Jestem również w słabej kondycji fizycznej. Jakie mogą być tego przyczyny i co mam robić, abym funkcjonował prawidłowo?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Zacznij od podstawowych badań. Jeśli wyjdą ok zajmij się dietą, aktywnością fizyczną oraz regeneracją (sen).

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Miałam coś takiego zanim zaczęłam regularnie ćwiczyć aeroby/biegać. Na dodatek jeszcze było mi stale zimno. Teraz mam power cały dzień :)

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 986
Ja również odczuwam chłód szczególnie w kończynach. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Regularnie uprawiając sport, regularnie wstając i dbając o dietę kiedy mogę się spodziewać efektów? Trochę poczytałem na ten temat i może to być przyczyną dojrzewania, bądź pory roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Mnie po około 2-3 miesiącach regularnego treningu zaczęło się poprawiać. Najpierw energia wróciła, potem zaczęła się regulować temperatura ciała (krążenie poprawiło).

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żel i tonik z serii Avon Clearskin

Następny temat

ból w lewym barku - pierścień rotatorów

WHEY premium