Temat został odczytany 16415 razy

Niezdrowe jedzenie

zgłoś naruszenie
  • lolek
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 4802
  • Na forum: 14 lat
  • LPA: 37274
  • Trenuje: ok. 11 lat z przerwami na życie %-)

Jak czesto jecie jakies niezdrowe jedzenie typu fast-food, czyli te hamburgery, kebaby itd. ?? Podobno czasem dobrze zrobic se jeden taki dzien w kturym je sie wlasnie takie rzeczy zeby organizm nie popadl w pewnego sensu monotonnosc diety. Ja jem moze raz na tydzien albo i radziej jakiegos hotdoga albo kebaba - a jak wy ?? LOL

"ja biore 220kg na serie ale tylko czasami stosuje sterydy..."

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."
1015365973000
Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
zgłoś naruszenie
  • Mawashi
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 17146
  • LPA: 85751
  • Trenuje: 16
W sobote pizza i piwo

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**
"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"
1015401553000
zgłoś naruszenie
  • KAIN
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 17868
  • LPA: 102745
  • Status: Znawca
Ja powiem tak jak np na maxa chce osiągnąc dany cel (albo dobicie kilku kg albo też rzeźba) to wtedy przestrzegam diety do końca.Ale jesli akurat mam gorszy dzień i ani trening ani dieta to nie jest to co poprawia mi humor (a zdaża sie taki czas heeh) to jak mam ochotę na coś to to zjem.

Panowie i panie bez przesady jak dobrze kiedyś zauważył 55555 w jakimś poście kulturystyka ma sie nam podobac a nie ograniczać nasze życie! To jest hobby 99% z nas na sfd to amatorzy i nie zarabiamy na tym kasy więc czasem można sobie odpuścić. Sęk tylko w tym aby to "czasem" nie zmieniło się w "często"

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"

1015410710000
zgłoś naruszenie
  • Atomic
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1559
  • LPA: 15619
Słyszałem że czasem jest dobrze sobie pojeść bo inaczej nigdy nie uzyska się szczytowej formy. Ze swojego doświadczenia wiem że czasami to nie szkodzi a wręcz przeciwnie. Oczywiście w okresie robienia rzeźby nie ma zadnych odstepstw.

Moderator Odżywianie

1015411203000
zgłoś naruszenie
  • blo
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1520
  • LPA: 31223
A ja mam odwrotne reakcje na kiepskie zarcie. Jak ostatnio dalem sobie odpust na weekend bo wyjechalem i nie chcialo mi sie zabierac bialka no i jakos tak wyszlo ze jadlem troche co popadnie to we wtorek na silowni byla straszna porazka.
A dalem sobie luzu tylko na 2 dni

BLo
BLo

hmmmm
1015414946000
zgłoś naruszenie
  • misOO
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 10990
  • LPA: 88360
  • Trenuje: 6
no mozna sobie tak zrobic...szczegolnie dobrze jest 2razy na tydzien jakiegos hamburgera 2 godz przed treningiem...ale nalezy jesc wtedy tak samo duzo ww i bialka co w powszednie dni robienia masy...zwieksza sie tylko tluszcz...

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"
Pozdrawiam
misoo
1015422597000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
no kebaby to najbardziej wypasne zarcie :D

1015423355000
zgłoś naruszenie
  • deadmike
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 2836
  • LPA: 25740
ja to na ogól nie kupuje niezdrowego, ale jak ku*** ktos inny niz ja pójdzie na zakupy to zaraz nakupuja ku*** jakichs slodyczy, kielbaski itp. to jak tu do h*** nie spróbowac???

deadmike
Przyszły Mr O
1015429948000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
Trzeba byc twardym a nie mietkim

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
1015439368000
zgłoś naruszenie
  • blo
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1520
  • LPA: 31223
Trzeba byc twardym , masz racje. Ja juz tocze walke o slodycze u mnie w domu od jakiegos roku. Stara przynosi mi do pokoju jakies ciastko srednio 2 razy w tygodniu i mowi zebym zjadl, nie rozumie tego ze ja po prostu nie chce. Mnie nie bawi jedzenie tluszczu. Ona tego nie rozumie.
Po prostu pakuje ciastko lub co tam innego przyniesie w torebke foliowa i przy najblizszej okazji wyjscia z domu wyp*****lam wszystko do smietnika.
Moze macie jakies inne pomysly jak mam walczyc z moja mama.

BLo
BLo

hmmmm
1015443186000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
Ja powiedzialem raz a dobrze do sluchu i teraz nawet nie kupuja slodyczy ) a poza tym nie mam problemu i tak bym nie jadl !

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
1015445014000