Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 638 razy
  • Autor

Nieustający ból łokcia

• Habiwin
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 521

Wysłano 25 kwietnia 2010 21:44

zgłoś naruszenie

Mam problem z łokciem. Boli mnie już jakieś 3 tygodnie. Spowodowany on jest próbą odebrania piłki rywalowi podczas gry w kosza. Nie wiem co mi się stało. Wiem że łokieć mnie zabolał, ból ustał i dalej grałem (ok. 30 min) później jeszcze pograłem w piłke z 1h. I wtedy się zaczeło.Gdy wróciłem do domu Nie mogłem w ogóle ruszyć ręką. W przeciągu 3 dni mogłem już nią normalnie ruszać. Kiedy opierałem się łokciem o stół, bolało mnie między 2 kościami w łokciu. Zacząłem go smarować maścią końską. Nie poczułem choćby drobnej poprawy. Nadal nie mogę wyprostować ręki w łokciu. Zakładajac, że zdrową rękę prostuję na 180 stopni to tę chorą na jakieś 150. Jeśli inaczej ułożę nadgarstek, rękę mogę wyprostować do 180 stopni. Nie wiem w czym tkwi ta przyczyna. Może coś możecie mi doradzić? Jeśli nie jutro wybiorę się do ogólnego.

P.S. mam nadzieję, że zrozumiecie to co napisałem. Wybaczcie ale jestem bardzo zmęczony.
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 25 kwietnia 2010 22:23

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • Gothiic
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 5 lat
    • Trenuje: 4
    • LPA: 5919

Wysłano 25 kwietnia 2010 22:23

zgłoś naruszenie
    Lepiej bedzie jak jutro udasz sie do lekarza jesli bol nie ustepuje az od 3 tygodni i masz problemy ze zgieciem reki a przy innym ustawieniu nadgarstka wszystko jest okej to wynika z tego wszystkiego ze cos tam jednak chyba sie przestawilo
    Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
    Zaglosuj na mnie,Prosze! =(