SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowy problem przy pierwszym cyklu sterydowym cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 874

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2222
Witam, w skrocie opisze co i jak, jak by co to moj wczesniejszy post opisuje cala sytuacje. Choruje na hipogonadyzm od 17/18 r.z. stosuje pregnyl 5000 i tesc byl w normie w zaleznosci od czestotliwosci stosowania: jak bralem raz w tygodniu to tesc byl przy gornej granicy normy, jak bralem co 2 tyg. to przy dolnej. Obecnie mojego leku nie ma nigdzie w polsce a nawet w niemczech i lekarz wypisal mi omnadren 250, 1 ampulka co 2 tyg. Dowiedzialem sie tez dzis ze jest duza szansa ze nie bede mogl miec nigdy dzieci wiec tak naprawde hulaj dusza piekla nie ma. Chce wejsc na normalny cykl bo skoro i tak lece na tesciu do konca zycia to dlaczego nie, tylko w internecie jest to tak opisane ze nie jestem do konca pewien i o wszystko chce wypytac tutaj. Normalna dawka na cyklu
tak jak jest opisane w internecie to 250 -1000 mg/tygodniowo tzn. musze brac jakos 2 ampulki tygodniowo? czy moze pol ampulki tygodniowo bo cala ampulka ma 1ml z czego czystego tescia jest 250 mg. Czytalem tez o skutkach ubocznych jak odkladanie sie wody gino itp. O gino sie nie martwie bo mam od 14 r.z. ale slyszalem o stosowaniu jakis inhibitorow? aromasin czy jakos tak i jezeli tak to jak sie go stosuje, w trakcie cyklu, po cyklu czy cyklem, dzis wzialem pierwszy strzal. Z gory dzieki i licze na pomoc.



1. WIEK: w pazdzierniku 21
2. WAGA:108/109
3. WZROST:199/200
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3msc
6. DIETA:
-białko:2g/kg
-węglowodany:4,5/5g/kg
-tłuszcz: 1/1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: none
8. TRENING:masa
9. CEL CYKLU: 120kg
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: fizycznie bdb/ hormonalne zero
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Po co zalozyles nowy temat?kontynuluj poprzedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Nie zasmiecaj działu i trzymaj się jednego tematu .
Zamykam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BADANIA LABORATORYJNE SSA

Następny temat

Cykl a dieta

WHEY premium