SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietolerancja mleka krowiego, a serwatka.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Witam,
Mam do Was pytanie. Mialem robiony test na nietolerancja pokarmowa. Wyszlo mi ze jak chyba spora czesc ludzkosci, nietoleruje mleka krowiego, migdalow i drozdzy. Moje pytanie, a co w takim razie np z WPC czy tez odpada? Podobnie z twarogami? Wiadomo, jak mam nietolerancja to mleko odstawilem, juz bardzo dawno temu, bo bez testu juz wiedzialemm ze cos nie halo mam po tym mleku krowim, a test tylko mnie w tym przekonal. Prosze o odpowiedz. Dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Podbijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
ja wprawdzie jestem zoltodziobem, ale z alergiami pokarmowymi, stad wydaje mi sie, ze w przypadku mleka istotne jest na co masz nietolerancje- czy na laktoze czy na bialka mleka.
W przypadku nietolerancji laktozy wydaje sie,ze izolat bialka jest ok, bo wiele z produktow jest wlasnie bezlaktozowych. W przypadku nietolerancji bialek mleka nie jestem juz taka pewna- sama szukam na ten temat informacji. Pisalam min. do Trec Nutrition w tej sprawie, ale poki co bez odzewu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Up, moze ktos wie jeszcze, a tobie trec odpisal?

Mi poprostu na tescie wykazalo NIETOLERANCJA MLEKA KROWIEGO i nic wiecej opisanego nie mialem czy to laktoza czy bialka mleka, wychodzi na to ze jakotakie mleko nie toleruje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napoje do picia ?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 68kg

WHEY premium