SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Niesymetryczn budowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1518
Witam nie wiem czy to odpowiedni dział jeśli nie z góry przepraszam. Mój problem polega na tym ze jestem prawo ręczny ale lewa stronę mam dużo większa niż prawą. Głównie chodzi o bark i plecy gdy stoję to odrazu rzuca się w oczy ze lewa strona jest dużo szerszą, jak mapne najszerszy grzbietu to już w ogóle widać różnice. Myślałem że wyrówna się z czasem jak będę się skupiał żeby równo pracować lewa i prawa ręka natomiast to się coraz bardziej pogłębia. Jak temu zaradzić? Biceps i triceps natomiast jest większy w prawej ręce. Czy ćwiczenie samymi hantlami i maszynami gdzie każda ręką ma osobny chwyt załatwi problem z czasem i wyrówna się wszystko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4882 Napisanych postów 95111 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 713281
Na początek udaj sie do ortopedy, fizjoterapeuty nich Cię przebadają czy nie masz jakiejś wady postaw i ciało niesymetrycznie pracuje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1518
Ok tak zrobie. Może przyczyną jeszcze być to że miałem niedawno złamany kciuk w prawej ręce i trochę czuć dyskomfort i ta lewa ręka więcej pracuje
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1284 Napisanych postów 43294 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 414968
jax_10
Witam nie wiem czy to odpowiedni dział jeśli nie z góry przepraszam. Mój problem polega na tym ze jestem prawo ręczny ale lewa stronę mam dużo większa niż prawą. Głównie chodzi o bark i plecy gdy stoję to odrazu rzuca się w oczy ze lewa strona jest dużo szerszą, jak mapne najszerszy grzbietu to już w ogóle widać różnice.

jesteś w stanie pokazać to o czym mówisz na zdjęciu ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Tak myślę że dam radę wieczorem coś podesle
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1284 Napisanych postów 43294 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 414968
Ok, to czekamy może będzie można wówczas coś więcej powiedzieć

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadanie włosów, silna farmakologia, suplementy, proszę o pomoc

Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Schab czy pierś - które mięso lepsze? Schab czy pierś - które mięso lepsze? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Rosyjski Popeye Rosyjski Popeye Żurawina - właściwości i zastosowanie Żurawina - właściwości i zastosowanie Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Suplementy dla sprintera Suplementy dla sprintera Warsztat: przysiady Warsztat: przysiady