SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Niesymetryczn budowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1759
Witam nie wiem czy to odpowiedni dział jeśli nie z góry przepraszam. Mój problem polega na tym ze jestem prawo ręczny ale lewa stronę mam dużo większa niż prawą. Głównie chodzi o bark i plecy gdy stoję to odrazu rzuca się w oczy ze lewa strona jest dużo szerszą, jak mapne najszerszy grzbietu to już w ogóle widać różnice. Myślałem że wyrówna się z czasem jak będę się skupiał żeby równo pracować lewa i prawa ręka natomiast to się coraz bardziej pogłębia. Jak temu zaradzić? Biceps i triceps natomiast jest większy w prawej ręce. Czy ćwiczenie samymi hantlami i maszynami gdzie każda ręką ma osobny chwyt załatwi problem z czasem i wyrówna się wszystko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5453 Napisanych postów 97468 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 828158
Na początek udaj sie do ortopedy, fizjoterapeuty nich Cię przebadają czy nie masz jakiejś wady postaw i ciało niesymetrycznie pracuje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1759
Ok tak zrobie. Może przyczyną jeszcze być to że miałem niedawno złamany kciuk w prawej ręce i trochę czuć dyskomfort i ta lewa ręka więcej pracuje
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1348 Napisanych postów 44094 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 425858
jax_10
Witam nie wiem czy to odpowiedni dział jeśli nie z góry przepraszam. Mój problem polega na tym ze jestem prawo ręczny ale lewa stronę mam dużo większa niż prawą. Głównie chodzi o bark i plecy gdy stoję to odrazu rzuca się w oczy ze lewa strona jest dużo szerszą, jak mapne najszerszy grzbietu to już w ogóle widać różnice.

jesteś w stanie pokazać to o czym mówisz na zdjęciu ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Tak myślę że dam radę wieczorem coś podesle
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1348 Napisanych postów 44094 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 425858
Ok, to czekamy może będzie można wówczas coś więcej powiedzieć

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadanie włosów, silna farmakologia, suplementy, proszę o pomoc

Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie