SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Niemiecki Clenbuterol???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2335

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4101
oco chodzi z taperingiem?

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2128 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22425
tapering to powolne zmniejszanie dawki az do zaprzestania stosowania srodka

CONQUER ALL

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4101
no oczywiscie ze piramidka

kurcze czyli mogłem wziasc tanszego chinola i by mi na wiecej starczyło, moze nawet 100 by wystarczyła, atak bedzie trzeba dokupywac.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31311
.

napisał(a)
Początkujący
a mozna w razie czego dokupic 100 chinskiego do tego ?
bo i tak bede musiał kupić clena jeszcze bo 100 niemieckieg to za mało, to zamiast niemca bym kupił chiński

BIG - posty se dodajesz

napisał(a)
Znawca
wlasnie nie piramidka, nie ma sensu robic taperingu na clenie

CONQUER ALL

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18156
A propos Clena... zauważyłem, że kiedy biore 0,04mcg przed treniniem (3dzień cyklu)... leje się ze mnie, jak ze szlaufa... ale, kilka godzin po treningu, łapią mnie piekielne skurcze mięsni, które najciężej były poddane treningowi (np. przedramie, uda). Dajcie spokój... ostatnio, jak pisałem przy koompie i złapał mnie skurcz w przedramię, to wyskoczyłem jak z gorącego oleju i skurczybyk trzyma tak przez kilka sekund. Zacząłem brac Aspargin (potas+magnez). Samowolne kurcze ustąpiły... Mieliście coś podobnego?
napisał(a)
Znawca
do clena trzeba brac mineraly, szczegolnie potas, magnez
inaczej skurcze sie zdazaja

CONQUER ALL

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55028
Spiropen Niemiecki za***ioza trzepie i wogole

3 mechy bez treningow!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18156
Dzięki Młody... a powiedz mi, tak dla pewności, jeśli mam ten Hubei Huangshi 40mcg, to czy dobrze biorę? Do tej pory 2x po 40mcg, przed treningiem i popołudniu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne pytanie o cykl.....

Następny temat

co wziąść na podtrzymanie masy po cyklu? clenbuterol?

Akop Szostak wraca do MMA! Akop Szostak wraca do MMA! Cytrulina wspomaga anabolizm! Cytrulina wspomaga anabolizm! 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION