SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W czasie keto jako zrodlo energii palisz tluszcz

A w czasie innych diet co się pali?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
weglowodany i tluszcz,
Radek idź poćwicz , bo sie nudzisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Miałem dzisiaj iść, ale nie chce mi się...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a mi sila rosnie w pleckach , tylko ten "piersiowy" troche wnerwia, i jeszcze przechodzi na bark, ale to jest strona ze zlamanym obojczykiem i sie tak zastanawiam, czy po prostu nie jest bardziej narazona przez inny uklad sil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
witaj Kasikjak masz tez trojke dzieci to juz Cie lubie a jak tez kochasz motanie w chusty i noszenie malenstwa po indiansku to podwojnie Cie lubie

co do keto to ja bym na Twoim miejscu sie nie porywala, zwlaszcza jesli karmisz, powod - to co dziewczyny pisaly wyzej. Bedziesz palic tluszcz w przyspieszonym tempie i wszystko loic w malego. Poza tym z doswiadczenia wiem, ze po 3 tygodniach robi sie nieciekawie i ciezko wytrzymac na takich ograniczeniach, brak energii tak zwlaszcza potrzebnej do opieki nad dziecmi. Co innego gubic ostatnie kg i wtedy mozna sie tak dopalic, ale co innego tak jak my leciec z grubasa. No, ale jest to Twoja przemyslana decyzja i pewnie wiesz na co sie porywasz i czy wytrwasz. To daj zdjecia i wymiary, wzrost, wage...

A ja mialam tak masakryczny dzien, ze nie mam sily nawet na siedzenie, zaraz spadam spac. W kazdym razie caly ranek pakowalam milard drobiazgow, drugi miliard wywalilam na smietnik, potem biegi, sprzatanie, potem dziki spacer, w drodze powrotnej zakupy, drugie sniadanka i mleka dla wsszystkich, kladzenie szaranczy spac, ja tez lulu na chwile, gotowanie obiadu, pranie, po poludniu zadnych zabaw tylko dzika walka z dziecmi, eh , kapiel wszystkich trzech, kasszki, mleko, bajki, lulanie, sprzatanie znowu, teraz tu siedze i boli mnie kazdy mm ciala, i tak praktycznei wyglada kazyd dzien. A zeby bylo smieszniej to niedawno zasnelam przy stole z kubkiem herbaty w reku i tak mnie zastal maz Spalam tak godzine.
Zaraz sie porozciagam, zeby zlagodzic bol misni, choc najbardziej boli mniekregoslup od dzwigania potworow, i lulu.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz Nieistotna ty mnie pocieszasz Ja mam super z moimi dziećmi, tylko pare razy wedrowki od czasu do czasu w nocy, a tak spokojnie /-D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
wiesz, z dwojka to luz, wszystko zrobisz co chcesz, ale trzech to juz ciezko zgrac w ladny tercet, zawsze ktores daje kontre. O chwili dla siebie mozna pomarzyc, moja chwila to jest minuta w kiblu pod warunkiem, ze ktos jest po drugiej stronie kto sie nimi zajmie

a, i zapodalam do Bodka, choc nie chce mu smecic, ale zobaczymy co odpowie. Kusi mnie zeby sciac kalorke, jakos mam wrazenie, ze za duzo jem, chodze napchana, czesto mi niedobrze jak pomysle o jedzeniu.
dobrej nocy, cos chcialam jeszcze napisac Camel i Martuccy ale juz zapomnialam co buziaki dziewczyny


Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2009-05-25 23:01:01

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he przy trojce mowi sie ze przy dwojce luz, dalej to juz w ogole czlowiek sie chowa przed dziecmi
A najwiekszy luz to bez dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
No nie wiem, mój teść twierdzi, że dzieci to samo szczęście i oczekuje z mojej strony licznej gromadki wnucząt - typowe stanowiska faceta starej daty, który przy dzieciach nie kiwnął palcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
nieistotna dziekuje za blogoslawienstwo, wkleje sie jutro :)

niezle Ci dzieciaki daja czadu, u mnie jakos spokojnie
z rana poleczka, bo najstarsza jezdzi na 3 godziny na zajecia, wiec sniadanie, pakowanie, cycanie i z cala trojka jazda, potem male zakupy, w domu klapne i zaraz po nia znow jedziemy
w nocy spia, po 20 juz cisza spokoj, mlody ze dwa razy je, ale tylko sie przekladam, bo spi z nami, ciagnac potrafia do 9-10, zwlaszcza srednia, bo niemowlak od 6 radosny cwierka mi kolo ucha
a zsypia jak wstajemy o 8..
i jakos lajtowo jest

ja bym jeszcze z dwojke chociaz chciala, ale dzieci kosztuja i to nas wstrzymuje na razie
jak sie cos finansowo zmieni, to pewnie sie jeszcze zdecydujemy, chcialabym strasznie, zal mi myslec, ze juz porodu nie przezyje, dla mnie to magia i cos po czym w sile rosne, taka kobieca, wewnetrzna
i lubie takie kurczaki kruche mlekiem pachnace, spiace w chuscie wtulone we mnie



czytam was i czytam, calutki watek zmoglam (medal z kartofla poprosze ) ale slangiem rozmawiacie i glupieje

wiecie jak trudne do szukania informacji jest to forum?
zalew smiecia przez ktory sie trzeba przekopac jak sie czegos szuka, artykuly naszpikowane detalami naukowymi, bez przelozenia na jezyk ludu, no masakra czasem

wiec nie bijcie jak poprosze o podlinkowanie czegos bez odsylania do wyszukiwarki, ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium