SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Niebakteryjne przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 3456

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 275 dni Przeczytanych tematów 2945
Pierwszy objaw, na samym początku choroby, to silne szczypanie w cewce moczowej, całkowity brak erekcji. Niestety lekarz nie zrobił wtedy bardziej szczegółowych badań, dostałem od razu antybiotyk, który pomógł na jakiś czas. Od tego momentu przez kolejne 15 lat nawracające, głównie po delikatnym przeziębieniu, bóle w okolicach pęcherza moczowego oraz szczypanie w cewce moczowej. Piszę w okolicach pęcherza moczowego bo ten ból był na tyle rozległy, że sam nie wiedziałem gdzie dokładnie jest źródło. Nigdy natomiast nie miałem problemów z jądrami. Oczywiście przy ostrym zapaleniu problemy z erekcją, która po antybiotyku przechodziła. W moim przypadku antybiotyki na ogół pomagały na 3-5 miesięcy. Jedynie Klacid Duo pomógł mi na rok. Cipronex w ogóle na mnie nie działał, Levoxa na 3-4 miesiące.
I jeszcze jedno, na początku, gdy miałem pierwsze silne zapalenie, gruczoł krokowy był powiększony. Później, po przeleczeniu, z badania USG, nawet TRUS, wynikało, że stan mojej prostaty jest na prawdę dobry, bez oznak zapalenia i nawet nie było zwapnień. I tak było przez kilkanaście lat.
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9015
a poziom PSA był w tym czasie podwyższony ???
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1462 Napisanych postów 45081 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 443141
borrk
Niestety lekarz nie zrobił wtedy bardziej szczegółowych badań, dostałem od razu antybiotyk, który pomógł na jakiś czas

może więc trzeba rozważyć zmianę lekarza prowadzącego

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odkladanie wapnia w tkankach miekkich, problem z barkami

Sezonowiec na siłowni - Zestaw dyskotekowy Sezonowiec na siłowni - Zestaw dyskotekowy W jaki sposób brak snu powoli Ciebie zabija? W jaki sposób brak snu powoli Ciebie zabija? Emre Kocaman - turecki kompaktowy kulturysta Emre Kocaman - turecki kompaktowy kulturysta Alicja Pyszka-Bazan - ocena sylwetki Alicja Pyszka-Bazan - ocena sylwetki Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Henson - jak to jest być prawie o połowę mniejszą? Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Henson - jak to jest być prawie o połowę mniejszą? Skandal w Nowym Jorku! Conor McGregor poszukiwany listem gończym! Skandal w Nowym Jorku! Conor McGregor poszukiwany listem gończym! Ranking fit ciastek - najlepsze fit ciastka Ranking fit ciastek - najlepsze fit ciastka Bułgarska piękność Yanita Yancheva Bułgarska piękność Yanita Yancheva