SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem czy wszystko robie dobrze.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2843
Witam. Od poniedziałku jestem na redukcji. Przez dwa dni schudłem już 2kgCodziennie robię aeroby tzn. jeżdżę na rowerku stacjonarnym 30 min dość ostrym tempem(w tym czasie przejeżdżam mniej więcej 19km i spalam 1000 kalorii), do tego w poniedziałek, środę i piątek lekka siłownia(FBW).Zażywane suplementy to Clenburexin z TREC-a. Dzisiaj rano wstałem to miałem straszne wory pod oczami i nadal mam (ok 11:30).Co do diety to staram się jeść według wskazówek żywieniowych. Proszę koledzy o radę. Czy w tym przypadku może powstać efekt jojo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
wszystko co bym napisał zostało już napisane...

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html 

poświęć kilka godzin z dzisiejszego dnia a napewno Ci się opłaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
a ile zjadasz tych kalorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2843
z 2200 będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2843
ale chodzi mi o to czy mogę tak dalej jechać z redukcji, czy nie wpłynie to na moje zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
redukcja to zawsze niedobór kalorii a organizm tego nie lubi... ale bez przesady kilka tygodni diety redukcyjnej prowadzonej właściwie nikogo nie zabiło ...

jeśli słabo się regenerujesz pomyśl o ZMA

zażywasz preparat multiwitaminowy?

podaj przykład diety z ostatniego dnia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2843
dobra przyznaje się bez bicia - nie mam diety. Mam multiwitaminę ze zdrowita to będzie dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
będzie ok..

co jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2843
rano jadam mleko z płatkami do tego jakaś bułka z szynką i serem(polane ketchupem i majonezem ewentualnie), na obiad to zależy co mama przywiezie z pracy, zazwyczaj jakaś zupa której i tak nie jem, na drugie jakieś kartofle i mięso, na kolacje też jakieś kanapki lub jajecznica lub jakieś warzywa np. kalafior. No i to wszystko. Wiem że dieta fatalna, jeżeli wogóle można nazwać to dietą. Już próbowałem kilka razy ułożyć i mi nie wyszło. A to za mało tłuszczy, a to za mało białek, a to węgle z dużym IG a to z małym IG itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
no to już chyba wiesz gdzie leży problem i co należało by z tym zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2843
Jeśli nie zastosuje diety to jakie będą skutki uboczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118


pierwszy to nieosiągniecie zamierzonego celu...

... jesli masz zamiar redukować dalej odżywiając się byle jak to skutki mogą być rózne ... osłabienie psychiczne i fizyczne.. spowolnienie metabolizmu... i inne niepotrzebne powikłania...

nie zmuszam Cię do skrupulatnego liczenia kalorii choć to bardzo ułatwia kontrolę ... ale skup się na lepszym niż do tej pory odżywianiu

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-06-10 13:07:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost: 186cm Waga obecnie: 95kg Waga docelowa: 80kg

Następny temat

Blender pytanie niecierpiące zwłoki

WHEY premium