SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem co dalej robić.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 664
No więc do rzeczy. Jestem typowym ektomorfikiem ze wzrostem 177cm i każdy kilogram więcej to katorga. Niemniej od listopada z 64 kg, zrobiłem 70 kg, co jest dla mnie niezłym wyczynem i da się to zauważyć, znajomi to widzą, po wymiarach też to widać. Wszystko fajnie, tylko zastanawiam się co dalej, bo idą wakacje i chciałbym z jednej strony mocno wyrzeźbić mięśnie, a z drugiej to nie wiem czy ma to sens przy takiej wadze, czy w ogóle robienie redukcji na tym etapie chyba mija się z celem? Gdy ważyłem mniej, bardziej widoczny był sześciopak, teraz jest trochę podlany tłuszczem aczkolwiek tragedii nie ma. Cały czas biegam interwały 2x w tygodniu - zresztą wysiłek fizyczny i tak bardzo ograniczyłem ze względu na chęć przytycia, obecnie przez liczne kontuzje mam przerwę od piłki co chcę wykorzystać właśnie na budowę sylwetki.

Jeżeli chodzi o suplementacje, to obecnie jest to kreatyna + b.alanina, na siłownię chodzę trzy razy w tygodniu. Nie chcę być jakimś mega koksem ze względu na sporty które uprawiam, wymarzoną sylwetką byłaby taka w stylu Cristiano Ronaldo czy np. Brada Pitta z Fight Clubu.

Co mi polecacie, jak dalej to poprowadzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Masz rację, na Twoim etapie redukcja mija się z celem.
Uwierz, nie masz czego odsłaniać po tak krótkim stażu.

Wstaw zdjęcie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
Zalezy jak chcesz wyglądać jeśli zalezy ci na masie to sb odpuść i masoj dalej. Rzezba przy tej wadze straszna lipa moim zdaniem tym bardziej ze jestes ekto i ciezko o kazdy kg sam o tym cos wiem skup się na diecie dobrze i mozna na prawde fajny miesien uzyskac nawet przy masowaniu tym bardziej ze jestes ekto o ile dieta bedzie dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Wiesz. Na początku, to wszystko idzie ładnie. Później więcej niż 1 kg mięśni nie zrobisz szybciej niż w miesiąc-dwa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na mase do oceny

Następny temat

Pierwsze przyrosty i oczekiwania

WHEY premium