logo
zamknij zamknij

Nie mogę przytyć..

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 391

0 5 0
napisał(a)
Maurv
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 2016 lat Na forum 20 dni Przeczytanych tematów 62
Mam 167 cm wzrostu i waże 49 kg. Od dziecka odkladala mi się woda - nigdy nie lubilam pić. Przez tyle lat miałam to gdzieś, i w koncu za to się wzielam - codzienne picie 3 litrow wody, po trochu Ale często. Przyszly efekty - w polowie zniknął cellulit, schudlam 7 kg w 2 miesiace. Najgorsze jest to ze wystarcza 3 dni zaniedbania I wszystko wraca - okropnie spuchniete nogi w szczególności kostki.
Teraz zrozumiałam ze ja praktycznie nie mam tluszczu w organizmie.
Nie mogę już na siebie patrzeć, a nie chce znów odkładania się u mnie wody byle szybko przytyc. Chcialabym zdrowo dostac tluszczyku.
Zawsze jadlam dużo. Moim ulubionym jedzeniem mieso. Probowalam wiele - nawet miesiac jedzenia prawie do zwymiotowania do tego kebaby i same najbardziej kaloryczne rzeczy. Równie dobrze moglabym jeść salate. Waga ani drgnie. Jedyne skoki wagi są skutkiem tego ile pije wody, tak zniszczyłam sobie tym organizm, muszę pić nadmiar i uczyć go ze po tych kilkunastu latach nie musi już jej magazynowac bo ma jej pod dostatkiem. Nie wiem już co robić, bardzo proszę o pomoc.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Maurv
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 2016 lat Na forum 20 dni Przeczytanych tematów 62
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Maurv
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: miesiąc

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 49
WZROST: 167
OBWÓD RAMIENIA: 23
OBWÓD ŁYDKI: 31
OBWÓD UDA: 45
OBWÓD BIODER: 84
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 64
OBWÓD TALI 58
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 85

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Chce przytyć, wyrzezbic cialo

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: tak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? utrzymuje wagę

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.
napisał(a)
eveline Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1139 Napisanych postów 14304 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 142250
wstaw zrzuty wygenerowane z potreningu tego jak jesz, bo może Tobie się wydaje tylko, że dużo. W każdym razie jeśli załóżmy jesz odpowiednią kaloryczność a mimo to nic się nie dzieje to może warto porozmawiać z lekarzem, żeby zlecił jakieś badania - może tarczyca szwankuje, może masz problem z przyswajaniem wartości odżywczych a może to po prostu błędy żywieniowe (wstaw zrzuty z potreningu to zobaczymy co doraźnie można zmodyfikować). Weź też pod uwagę, że jesteś młodziutka i w ciągu paru lat wiele się może zmienić

Przygotowanie do zawodów sylwetkowych (kat. bikini fitness) pod okiem Tadeusza Sowińskiego i Agnieszki Nawrockiej: http://www.sfd.pl/AGATA_BUGORSKA__Mistrzostwa_Polski_2017__Bikini_fitness-t1103905.html https://www.facebook.com/staystrongandbehappy/

napisał(a)
deja vu
Ekspert
Szacuny 838 Napisanych postów 5761 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 129844
A mnie się to "odkładanie wody" nie podoba. Chyba w najwieksze upały nie wypiłam 3 litrów wody - i tu może być problem z zaburzoną gospodarką elektrolitową, nerkami, krążeniem - i dlatego trzeba to z lekarzem skonsultować. Generalnie jestem przeciwniczką wlewania w siebie "min. x litrów wody dziennie", bo tak trzeba.

http://www.sfd.pl/%5BBLOG%5Ddeja_vu-t1099661.html# "Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka na tak czy na nie?