SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie działający NOXPUMP ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156
Witam,
chciał bym żeby wypowiedzieli się ludzie którzy mają troszkę pojęcie o różnych "pobudzaczach" czy też przedtrenigówkach. A mianowicie, mój problem polega na tym że nie działa na mnie NOXPUMP. Ćwiczę od prawie roku i postanowiłem spróbować jakiś specyfik działający pobudzająco (torebka 15g). Brałem go z kolegą który ma podobny staż treningowy i na nas obojgu nie zrobił większego wrażenia tj lekko poprawiona koncentracja i może trochę przyspieszone tętno chociaż nie wiem czy już na siłę czegoś niw wyszukiwałem a poza tym żadnych efektów. Wspomnę jeszcze że nie brałem nigdy żadnych przedtreningówek, pobudzaczy itp. Kolega za to brał już jakieś suple i stwierdził że shotgun dał mu większego kopa (brał tylko na jednym trenigu czy dwóch dla spróbowania). I stąd moje pytanie jak to możliwe że tak zachwalany pobudzacz" nie zadziałał na nas praktycznie w ogóle? Dodam że jedliśmy oboje ok 1,5h przed treningiem i nox był wypity 30min przed treningiem. Nox kupiony w normalnym sklepie z suplami. Pan ostrzegał żebym jak na pierwszy raz to wziął sobie pół torebki, ja wziąłem całą :) Co o tym sądzicie ? Dzisiaj kupiłem też noxa ale już gdzie indziej i po treningu napiszę czy był jakiś inny efekt... Zdziwiło mnie że po historiach jak to kolesie brali na trening to niesamowite pobudzenie i jeszcze niektórzy spać nie mogli w nocy Jakie są wasze doświadczenia z tym suplem ? Były jakieś rezultaty po ich użyciu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
tak kwadratowa saszetka srebrna z czarnym napisem... wgl smak tego byl jakis zjechany jakbym przyprawy pil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Nie na wszystkich muszą jednakowo działać, widocznie na was co innego działa lepiej, od doriana miałeś tego noxa, jak wygląda dieta, jak wyglądał przedtreningowy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
z ultralife ten nox?
jak wyglada dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
widocznie produkt który na Ciebie nie działa i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Pisalem o tym dawno temu:

www.body-factory.pl/showthread.php?t=3579

Kiedys dzialal, teraz miernie.

To samo dotyczy xtreme stacka, w mniejszym stopniu meso.

Prawdziwe siekiery to NOXI PRO, 1 M.R., Mesomorph.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156
Tak nox od doriana, dieta białkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Białkowa mi się kojarzy tyko z ducanem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156
Ok więc:
ok 2500 kcal; białko - ok 140g; węgle - ok 280; tłuszcze - ok 90g;
Mam 188cm wzrostu i ważę 85kg.

A co jeżeli dieta byłaby niewłaściwa ? Czy przedtreningówki by nie działały?

Zmieniony przez - Cammer w dniu 2011-08-17 17:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
e zrobił większego wrażenia tj lekko poprawiona koncentracja i może trochę przyspieszone tętno chociaż nie wiem czy już na siłę czegoś niw wyszukiwałem a poza tym żadnych efektów. jak wiec nie działał jak działał ! sam napisałeś ze była lepsza koncentracja i przyspieszone tętno, wiec czego sie jeszcze spodziewałeś ? ze wylecisz na orbite ziemi po suplemencie i bedziesz jak superman ?
bardzo stare dy nox te białe z niebieskimi paskami miały w sk ładzie tyle pobudzaczy ze faktycznie ludzie po nich szaleli, ale kilku wylądowało w szpitalu na środkach uspakajajacych. teraz nox jest delikatniejszy zblizony w dzialaniu do innych stymulatorów układu adrenalgicznego .
pozdr
mc

ps
to sa wzgledne odczucia
za duzo sobie obiecywałeś i dlatego to co odczuwałeś nie robiło na Tobie wrażenia, a nie czułeś ze możesz mocniej cwiczyć i ze sie mniej męczysz ?

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
To ja musiałem mieć z jakiejś za***istej partii te doriany, że wszystkich u mnie klepało równo.
Nie to co dorian parę lat temu, ale bdb produkt.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-08-17 18:41:42

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
dzisiaj stosowałem i nie widzę różnicy
widocznie dzisiejsza młodzież ma za bardzo zryte czachy albo za dużo oczekują po tego typu preparatach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki na mase

Następny temat

Zabawa w dziale ACTIVLAB - ROZDAJEMY TESTERY

WHEY premium