SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dostarczyłem dziś 30g białka, 70g w.w, 25g tłuszczy czy...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
... wystąpi u mnie katabolizm?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Tak, stracisz 10 kg mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Powinno się banować takie osoby, za bezmyślne udzielanie odpowiedzi.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I osoby, które zadają głupie pytania. Nic się nie stanie jak nie dostarczysz 30g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Jeśli zadaje takie pytanie, to widocznie nie wie, no nie?

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Głupota ludzka nie zna granic... Kup sobie najlepiej teraz serie odżywek antykatabolicznych, bo sie naczytałeś bzdur, ze katabolizm to ogromne zło i wgl 0 przyrostów bo katabolizm... Ludzie pomyślcie czasami, jak od kilku gram ubytku ma u was wystąpić katabolizm . Nic Ci sie nie stanie , nie chce mi sie pisać dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Dziękuje za wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
Sorry za to pytanie, ale każdy na starcie truje dupę z pytaniem -"dieta jest?", "jak twoja dieta?", "rozpisz dietę", więc doszedłem do wniosku, że jest ona mega ważna i liczy się każda kaloria.

Zmieniony przez - quickok w dniu 2013-04-25 21:38:34

Zmieniony przez - quickok w dniu 2013-04-25 21:38:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta jest istotna, ale jak raz nie dostarczy 30g białka to nie straci obwodów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To że jednego dnia nie dostarczyłeś tyle ile trzeba to się nic nie dzieje,ważne by w dłuższej perspektywie bilans sie zgadzał, nie musi być na 100% odchyłki jakieś mogą być, jednego dnia mniej drugiego więcej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna którą stosowałem cały rok do oceny?

Następny temat

Dieta- do 6 waidera

WHEY premium