SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1596016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Jawor dziwne czasy nastały, co warte jest to kręcenie jak nie mozna go udostępnic, pochwalić się czy dostać odznaki Ja nie wiem jak przezyje, że nie mam jeszcze zegarka, wiec moja dzisiejsza aktywność pojdzie na marne... i rok będzie trzeba czekać na kolejną szansę.
A poza tym... gdyby byl zegarek to za to całe kręcenie bylaby pewnie nie jedna odznaka Moze warto pomyslec nad zakupem

Tsu w razie czego słuzę pomocą Jestem prawie ekspertem w tym temacie


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-02-14 20:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Viki mój trenażer nadaje mi medale ,to po co mi jakieś odznaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Paatik a Ty jeszcze balujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
15.02.2020 DT
Treningi po imprezie są jednak męczące. A nie byłam jakaś specjalnie niegrzeczna. Chyba starcza sam fakt przesunięcia snu...

Martwy z założenia miał być technicznie, a nie na ilość. Trochę plecy wydają się ładniejsze w tych 70 kach. Na koniec nagrałam na 60kg takie moje "najlepsze" - na zasadzie starając się pilnować wszystkiego o czym wiem, ze powinnam pilnować.
Wykroki chodzone mnie zamordowały. W gumach też dałam z siebie wszystko, tyłek na rzymskiej tez spompowany. Najmniej siły było na wiosłowaniu i w bicku:W wyciskaniu wąsko nie czułam dyskomfortu w lewej ręce, ale przy 27,5kg była jakby wolniejsza..
W międzyczasie próba do wyzwania ze zwisem - trochę ponad 1 minutę powisiałam. Będę jeszcze próbować poprawiać, żeby nie być tak zupełnie ostatnia...













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
I fikanie...
Pierwszy raz udało mi się wejśc w stójkę bez oparcia nóg o ścianę. Byłam taka happy i zdziwiona, ze potem juz mało co szło:(
No i niestety raz Pan trener zaszedł w tą część siłki, a się go nie spodziewałam. Wystarczyło, ze bardziej poczułam, niz zobaczyłam jakiś ruch i już całą stójkę szlag trafił. No nic - tyle z tego, ze widać,ze załapałam o jaki balans chodzi - teraz tylko wydłużać czas balansu, próbować wchodzić w pozycję bez pomocy ściany i przenosić się na środek maty...





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Jak widać " słaba jednostka" wynudziła się okropnie wisząc, nie jedna " silna jednostka" chciałaby tyle powisieć :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
16.02.2020 REHAB
Barki i plecy rehabilitacyjnie. Zwis do wyzwania i trochę fikania na macie - nawet przemogłam strach i próbowałam stanąć na przedramionach be4z ściany, ale zaliczyłam kilka mało efektownych zwaleń... Ale strachu mam trochę mniej przed takimi próbami.
Były szpagaty, mostki, stanie an głowie z wygibasami, świeca tylko na barkach etc.
Wrzucam zwis, który przeciągnęłam do ponad 2 minut, ale rąk po tym nie czułam.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium