SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1596762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627396
Łamanie było, anemicznie bo mi ciezko i tor faktycznie raz tak, raz siak... Dobra, muszę tymi nóżkami jeszzce trochę poprzebierać. DZIĘKI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627396
Bziu - bo u starszyzny wrzucałam w pseudo konkursie w którym nikt nie wie o co chodzi, ale zaangażowali się wszyscy.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Paatik idealne podsumowanie

Już chciałam z przyzwyczajenia wrzucić filmik, ale to nie ten temat... uff Tu można pisać normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627396
05.10.2019 AEROBY
Walka z postanowieniami - miało być biegane w weekend, skoro ni jak nie idzie w tygodniu. Lało przez całą noc, miało też lać w ciągu dnia - po długich walkach ze sobą - poszłam. Uff nie lało, po czasie stwierdzam, ze było przyjemnie. Rekordów brak, progresu brak, ale co pobiegane to moje:)
Trzeba było uważać,żeby się na liściach i końskich g... nie poślizgnać. Dwa razy oberwałam żołędziem, starłam sie z jednym psem i długo omijałam małżeństwo z wózkiem, które szło całą szerokością i chyba uznali że mam sobie za nimi truchtać...





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-10-05 13:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Ajazy właśnie wrzucił film i co ciekawe most buduje odwrotnie do nas a wspominam o tym bo u niego też stopy lambade odtancza zanim zacznie. Gdzie u mnie mały ruch i zsuwam się z kapturów.
Także, głowa do góry siostro, jest was więcej w klubie tanecznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311149
fanss
Ajazy właśnie wrzucił film i co ciekawe most buduje odwrotnie do nas a wspominam o tym bo u niego też stopy lambade odtancza zanim zacznie. Gdzie u mnie mały ruch i zsuwam się z kapturów.
Także, głowa do góry siostro, jest was więcej w klubie tanecznych


Bo u mnie jak już plecy zalegną, to na amen, i dopiero ustawiam stopy. Trochę zdziwiony byłem uwagami co do ruchu stóp przed samym wyciskaniem, ale może nie ..nie wiem, ja tak robię od zawsze, z tym że faktycznie inaczej mostek buduję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627396
WL na chwilkę odeszło na drugi plan, bo dzisiaj dół był...

06.10.2019 DT
Dół-siła. Jak co niedziela MC. I wielkie przygotowania, żeby ruszyć do przodu:) Wczoraj było tylko bieganko plus Tajka - miał być relaks, zeby dzisiaj wszystko ładnie poszło. Tajka niestety nie moja - i tak mnie potraktowała, ze spać nie mogłam bo plecy bolały. Jak już chwilę pospałam to mi się martwy śnił, ze to 70kg z podłogi pociągnęłam. W sny trzeba wierzyć, więc poszłam sprawdzić:) Nie do końca tak jak we śnie było, ale pierwsze koty za płoty:)
Niestety zabawy z MC i nadprogramowe GB tak mnie wykończyły, ze łydki sobie podarowałam. Pierwszy raz głowie się nie chciało, bo łydki i owszem, nie miałyby nic przeciwko... GB były nadprogramowe bo przy tym 110 kg to nie czuję przyjemnego pieczenia w pośladach - musiałam dobić:)
Filmki z MC się wgrywają.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627396
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium