SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nic nie pomaga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Nie wiem czy pisze to w dobrym miejscu, ale nie o to chodzi. Założyłam konto, bo już serio nie wiem co poradzić ze sobą. Sytuacja może nie jest taka zła bo nie jestem otyła ani gruba. Mam 17 lat 160 i 60 kg.
Waga razem z wzrostem utrzymuje się już kilka lat, ale ciągle chcę ją zmienić. Tak więc w wakacje 2 lata temu zaczełam ćwiczyć : brzuszki, przysiady, pompki, 6 weidera. Przestałam jeść tuczące rzeczy. Piłam dużo wody, przestałam pić herbate z cukrem; piłam tylko czerwoną ok 1 l dziennie, nie piłam nic oprócz tego, jadłam mało, owoce warzywa, płatki na mleku, obiad wyglądał normalnie - ziemniaki, jakiś kurczak, sałatki itd. Co prawda mięśnie troche urosły- tłuszcz nie malał... i tak w ciągu pół roku schudłam z 65 kg na 60. Po dalszych ćwiczeniach - zaczełam abs, jem czarny chleb, bardzo ograniczam słodkie, biegałam, nie jadłam ziemniaków, nadal pije tylko wodę, jem jogurty naturalne, płatki z mlekiem.. ale to nic nie działa. Waga sie nie zmienia, najgorsze jest to, że mimo tego wszystkiego, całego wysiłku nie chudne. I co ja mam zrobić .. Przestać jeść cokolwiek ?..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Poczytaj tematy podwieszone, oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, obetnij z 200-300 kcal, ułóż dobrą dietę, z ćwiczeń to najlepiej jakaś wersja HIIT na redukcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Koleżanko, to że wprowadziłaś takie zmiany w życie nie gwarantuje nieustannych postępów. Daj pełną ankietę i zamieść swojądietę w postaci zrzutu wg isntrukcji zawartej w tematach podwieszonych tego działu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja Pierwsza Dieta: Redukcja

Następny temat

Odżywianie, system pracy dwuzmianowy, trening

WHEY premium