SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalne kosmetyki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem
Tak więc na wszelkie mankamenty skóry, kłopoty z włosami itp. stosowałam kosmetyki stworzone na bazie naturalnych składników. Co Wy o tym sądzicie? Chętnie podzielę się opiniami także na maila: [email protected]
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Jedyną maseczkę którą stosowałam na bazie naturalnych składników była na włosy.
miód+ banan bodajże z jakimś jogurtem naturalnym i taką papkę zostawić na włosach do 10 minut i spłukać - cel przetłuszczające się włosy. Maseczka ta była wielkim nei wypałem i na tym skończyło sie moje testowanie takiego typy rzeczy.

na krosty,ugryzienia : wyciśnięty aloes ze spirytusem ( spirytus przysusza i zapobiega swędzeniu , aloes łagodzi rumień i łagodzi podrażnienie wywołane spirytusem. bardzo dobry szczególnie latem , gdy o ukąszenia nie trudno)

napar z liści orzecha włoskiego do przyciemnienia włosów . nie stosowałam osobiście i z tego co slyszałam , później bardzo trudno zejść z koloru uzyskanego. Farba po tym naparze nie łapie na włosach i długo się nie zmywa.

jakie są Twoje doświadczenia w naturalnymi składnikami?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niesmak w ustach po umyciu zebow

Następny temat

leki przeciwzapalne/przeciwbólowe

WHEY premium