SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98287

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28926
http://www.sendspace.com/file/9prwgp - film z bicem Kamila
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8538
sam jeszcze nie widzialem!!

Krzysiek- na ile oceniasz bica z lutego- te stare fotki??
jak strzelisz to wtedy powiem ile bylo!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 10135 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38606
Hmmm 33cm?
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 8764 Napisanych postów 221523 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 909452
a ja po wigili straszna sprawa.A jutro na wesele a we wtorek poprawiny diety zero ale węgli bedzie w CHU.............J pewnie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
mialem wtedy kolo 32 cm

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Początkujący
wesele dobra rzecz

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Początkujący

ja stawiam!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 10135 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38606
ja nie pije
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 8764 Napisanych postów 221523 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 909452
a ja pije ostatni tydzien roku troche luzu

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
ja na sylwka i w jego okolicach robie folge i pije- nie pilem od lipca(w lipcu jedno piwo)

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Górnej

Następny temat

silownia w agacie na retkini

Odżywianie a choroby nowotworowe Odżywianie a choroby nowotworowe Tarta czekoladowo-kokosowa Tarta czekoladowo-kokosowa Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi? Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi? Jaglak w wielkim mieście Jaglak w wielkim mieście Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów Biceps i triceps nie rośnie. Poznaj przyczyny dlaczego ramiona nie rosną Biceps i triceps nie rośnie. Poznaj przyczyny dlaczego ramiona nie rosną Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Shirley Webb - krzepka babcia Shirley Webb - krzepka babcia