SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92491

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28926
http://www.sendspace.com/file/9prwgp - film z bicem Kamila
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8538
sam jeszcze nie widzialem!!

Krzysiek- na ile oceniasz bica z lutego- te stare fotki??
jak strzelisz to wtedy powiem ile bylo!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 10135 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38606
Hmmm 33cm?
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 7031 Napisanych postów 216770 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 811835
a ja po wigili straszna sprawa.A jutro na wesele a we wtorek poprawiny diety zero ale węgli bedzie w CHU.............J pewnie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
mialem wtedy kolo 32 cm

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Początkujący
wesele dobra rzecz

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Początkujący

ja stawiam!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 10135 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38606
ja nie pije
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 7031 Napisanych postów 216770 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 811835
a ja pije ostatni tydzien roku troche luzu

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
ja na sylwka i w jego okolicach robie folge i pije- nie pilem od lipca(w lipcu jedno piwo)

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Górnej

Następny temat

silownia w agacie na retkini

Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Dieta a KFC? Dieta a KFC? Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki