SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102788

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28926
http://www.sendspace.com/file/9prwgp - film z bicem Kamila
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8538
sam jeszcze nie widzialem!!

Krzysiek- na ile oceniasz bica z lutego- te stare fotki??
jak strzelisz to wtedy powiem ile bylo!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 10135 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38606
Hmmm 33cm?
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 10399 Napisanych postów 225743 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 988782
a ja po wigili straszna sprawa.A jutro na wesele a we wtorek poprawiny diety zero ale węgli bedzie w CHU.............J pewnie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
mialem wtedy kolo 32 cm

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Początkujący
wesele dobra rzecz

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Początkujący

ja stawiam!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 10135 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38606
ja nie pije
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 10399 Napisanych postów 225743 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 988782
a ja pije ostatni tydzien roku troche luzu

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
ja na sylwka i w jego okolicach robie folge i pije- nie pilem od lipca(w lipcu jedno piwo)

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Górnej

Następny temat

silownia w agacie na retkini

Kulturyści, których zabiła farmakologia? Kulturyści, których zabiła farmakologia? Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Karol Kasprzyk - ocena sylwetki 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Kotlety szarpane z kurczaka Kotlety szarpane z kurczaka Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza