SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Napoje bez cukru.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3100

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7577 Napisanych postów 106690 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1233708
Robiłem badania po bolero, poziom glukozy we krwi w normie http://www.sfd.pl/Bolero__wyrzut_insuliny-t1162841-s3.html#post-18464702 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 0 Na forum 147 dni Przeczytanych tematów 0
Anubis, ale czy nie jest to mocno indywidualne od organizmu? Bo znam osoby z kręgu sportowców u których po wypiciu coli zero w ilosciach 500ml-1000ml mocno się nasila głód czy może to być równoznaczne z wyrzutami, czy raczej glupie zbiegi okolicznosci?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7577 Napisanych postów 106690 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1233708
głód raczej nie wynika z wyrzutów insuliny. Osttanio gdzieś ktoś pisał że słodziki np z coli zero itp napoje potęgują u niego głód.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Czyli po prostu mozliwe ze to slodki smak?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14591 Napisanych postów 235354 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1126806
Możliwe z drugiej strony to super ratunek na redukcji takie napoje
2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
moze słodziki potęgują w jakiś sposób apetyt, nie zagłębiałem się zbytnio, moze przetestuje kiedyś bo w pracy stevie wcinam i mnie ssie cos.
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 941 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8025
Długii
Anubis, ale czy nie jest to mocno indywidualne od organizmu? Bo znam osoby z kręgu sportowców u których po wypiciu coli zero w ilosciach 500ml-1000ml mocno się nasila głód czy może to być równoznaczne z wyrzutami, czy raczej glupie zbiegi okolicznosci?

Ja z kolei jak wypije cole czy zero czy wzykla to mam że głód przechodzi. Dziwnie. Nie raz to zauważyłem że po wypiciu zerówek nie chce mi się jeść.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Mooże jestes nadczłowiekiem i metabolizujesz słodziki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Burgery wołowe w bułce orkiszowej