SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napinanie mięśni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
Witam! Ostatnio wyczytałem że napinanie mięśni przez 30 minut po treningu jest bardzo dobre, poprawia gęstość itp. Czy to jest dobry sposób i jakie efekty przynosi, czy to jakaś ściemka??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
moim zdaniem to prawda.napinanie miesni trenowanych na treningu po treningu jest wskazane,poprawia to dokrwienie tych misni i napewno odbija sie to jakos na wygladzie,

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2006-07-02 14:19:33

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
A to chodzi o takie napinanie na maxa(aż się czuje jak za chwilę może złapać skurcz) czy takie napinanie typu klata bokiem, bicepsy przodem itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
chodzi o zwykle napiananie miesnie takie jak pokazujsz kumplom bica,klate plecy (typowo kult pozy)napnij przytrzymaj kilka sek i juz.moze nie napianaj sie az 30 min ale z 10 po treningu wystarczy.pomoze ci to w kontrolowaniu i czuciu miesnia i mozna pozniej lepiej robic trening.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
co do póz - Krzych kiedyś pokazywal zdjecie tego napinania i to było raczej coś takiego że (klatka) jedna reka w pięść i opierasz o drugą przed sobą ściskasz

a to napinanie to 10 minut non stop czy w seriach po iles sekund

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
oczywiście że w seriach po kilka sekund

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A to już mnie uspokoiles Dextrozer bo spotkałem sie ostatnio z herezjami kumpla któy mi wciskal ze trzeba przez cały czas a ja go wyśmiałem bo zawsze robilem miej wiecej ze 3 serie po okolo 10-20 sekund

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
A napinać można się codziennie czy tylko w dni treningowe po trenigu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
napinasz się po treningu i nie napinasz się acły, tlyko ta partię mięśni którą ćwiczyłeś

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
Teraz aktualnie jestem w czwartym tygodniu(od poniedziałku) HST, czyli muszę cały się napinać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
w takim wypadku raczej cały

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozstępy

Następny temat

problem z klatką...poręcze

WHEY premium