SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Naleśnik proteinowy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 401

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 15393 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 52842
Witam ! zamierzam raz w tygodniu zrobić sobie naleśnika. Chciałbym się zapytać co będzie mi potrzebne. Pewnie jaja, mąka żytnia, odżywka białkowa i co jeszcze ? hm.. wiem, że są przepisy w KUCHNIA SFD, ale są jakieś inne. Chce prostego naleśnika zrobić

SUCCES IS NOT a SPRINT, IT'S a LONG WALK.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 8676 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130649
do smaku moze byc gorzkie kakao, cynamon. najprostszy bedzie z wody, jajek, zamiast mąki mozesz tez zmielić orzechy i dodac nieco otrębów, bądź zmielic platki owsiane. Generalnie szukaj w kuchnia sfd

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2013-04-05 15:05:44

Stop wishing start doing

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 15393 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 52842
to jest mój cheat meal, nie kombinuję, żytnia mąka będzie ok. Jutro to scale jakoś w całość

Pozdro

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-04-05 19:24:07

SUCCES IS NOT a SPRINT, IT'S a LONG WALK.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masło orzechowe, gdzie trzymać?

Następny temat

Co myślicie o takim jedzeniu około treningowym ;)?

Wojciech Pasiut - ocena sylwetki Jak radzić sobie z bezsennością? Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów 30.09-01.10.2017 IFBB DIAMOND CUP KATOWICE Suplementacja okołotreningowa Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Anna Nawrot - ocena sylwetki Phil Heath ryzykował życiem!