SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najmocniejsza przedtreningówka jak na tę chwilę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Witam utworzyłem ten temat, ponieważ moja ulubiona odżywka przedtreningowa(Mesomorph) jest niestety powoli wycofywana i już tylko nieliczne sztuki są na allegro i to po śmiesznej cenie 189zl jak niedawno 149 było... I szukam jakiegoś naprawdę mocnego zamiennika, który jest na poziome Mezo albo i mocniejszy to by wogóle extra było:) Co polecicie? Apropo stażu i diety staż ponad 6lat dieta dopięta na ostatni guzik:) trening i dieta obecnie na masę. Z góry dzięki za pomoc odwdzięczę się Sogiem pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała : Endo
2) wiek : 22lata
3) waga/wzrost : 101kg/183
4) staż treningowy 6lat z kawałekiem
5) cel cyklu masa mięśniowa priorytet:) siła pobocznie
6) stosowane już wcześniej suplementy monohydrat białko jako uzupełnienie diety na bieżąco. Wcześniej liczne staki kreatynowe i przedtreningówki nox pump nitrobolon horse power xpand cell pump itp
7) stosowane wcześniej spalacze: hydroxycut hardcore i thermo speed
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny: zażywam monohydrat w dawce około 3-4g dziennie nie stosuje kreatyny cyklicznie
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) B: 3g/kg WW: 5-6 T:1
11)przewidziane finanse na cykl nie jest finansowo ograniczony
12) uwagi i sugestie: Zależy mi naprawdę na silnej treningówce przedtreningowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
W czym ma być mocna?
Pobudzenie /wytrzymałość/pompa czy może smak?

p.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
oczywiście chodzi mi o pobudzenie pompa wiadomo:) odżywka, która może dorównać Mesomorphowi o ile wogóle taka istnieje^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nic się nie będzie równać pod względem kopa do meso, meso oparte było na 1.3.
teraz testuje redweilera i jest ok jak dla mnie, juggernaut też spoko działał. Mozesz też dać aakg + cytrulina i dodać do tego spalacz, lub kupić 1.3 solo na alledrogo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
no to lipa wielka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozbudowa masy

Następny temat

shock+storm z freak test??

WHEY premium