SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najmniejszy kulturysta świata

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691


Mały Aditya “Romeo" Dev słynie w swoim rodzinnym mieście Phagwara (Indie) - z umiejętności podniesienia 1,5kg ciężarka.Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że ten mały siłacz waży 9kg i mierzy niespełna 80 cm wzrostu. Co ciekawe to niezwykle sprawny kulturysta, który jest w stanie udźwignąć ciężary nieosiągalne dla dużo większych osób. Dla Romeo jego rozmiary nie stanowią bariery. Ten dzielny człowiek intensywnie ćwiczy pracując na dumne miano Najmniejszego Kulturysty Świata. Codziennie rano, tłumy zbierają się na sali gimnastycznej aby doglądać wyczynów małego rekordzisty.
Jak sam mówi: “kształciłem się na kulturystę przez zeszłe dwa lata i już myślę, że muszę być najsilniejszym karłem na świecie."
W 2006r. Aditya “Romeo" Dev został dopisany do księgi rekordów Guinessa, jako najmniejszy kulturysta na Świecie. Jego ciało w odróżnieniu od większości karłów, zachowuje naturalne proporcje.
Jednym z marzeń Romea jest kariera aktorska w Bollywood. Kulturysta to prawdziwy człowiek renesansu. Kolejną sferą jego zainteresowań i aktywności jest taniec.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Wylansowac to sie umie. Ale jak masy swojej nie wycisnie to slabo.
Jest Polak(nie pamietam nazwiska) tez karzel ale bez proporcji ktory podnosi 3razy wiecej niz wazy, oczywisci z ziemi na barki.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Brak słów

Nigdy nie słyszałem o nim.

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262


Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1535
OWNED!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
Nie no to rzaden kulturysta ;p ja przy wadze 73 podniose 24kg na biceps a to przecież mało ;] i to mniej więcej proporcjonalnie do wagi 9kg i podniesienia 1.5kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2878
Ja onim juz kiedys czytalem, w Indiach wystepuje czesto w filmach i jest bardzo znany:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
było już

,,Pocket Arnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
wazy 9 kg-ja p#@%#£

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
żaden pisze sie przez ż a nie rz;)

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5600
9 kilo...o kurcze xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
kulturysta-przecież to patyk
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który zestaw Marbo wybrać ?

Następny temat

Klub Opole lub Gliwice

WHEY premium