SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy zestaw na MASE ?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779
Witam

Teraz jeszcze ostatnie dni zostały do kupna supli i chcę być pewny, że pieniądze nie pójdą w błoto ?!

miałem kupić ten zestaw:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Carbo-opis749.html

https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html

https://sklep.sfd.pl/Ostrowia_WPC_80_-opis1524.html

Kumpel mi powiedział, że kreatyna powinna być jak ćwiczy się na siłe i wspomniał że jak kupie to i tak tą kreatyne zaraz "wysikam" ;P
więc zgupiałem ;O macie propozycje co do supli oczywiście ceny w miare rozsądku :)
może białko wpc i gainer ? :)

Pozdrawiam i dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779
bo ogólnie jest że ekto powinien mieć od 5 do 7 posiłków lecz w tych 4 jest wystarczająco ;) trochę się nażre :D ale jest nadwyżka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Przede wszystkim dieta której pewnie nie masz, wypełnij ankietę.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
j/w+zmien kumpla.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 537 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6452
jezeli wysikasz to po co jest kreatyna? masz internet to skorzystaj z opcji opini i oraz co to jest kreatyna pozdro a sluchasz PRO mastera swego kumpla

"nie potrzeba mi omy,tescia,ani wina na nitrobolonie klatka tez sie napina" hahaha padłem k***a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Takich znafców jest duzo pier**** ze az zal. Wczoraj sie dowiedziałem ze gainer jest lepszy od kreatyny, nog sie nie powinno cwiczyc bo sie kolana niszcza, plecow bo sie kregosłup niszczy... Nie słuchaj takich speców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779
prosiłem o rozsądne rady ;O jakbym go słuchał to bym nie zakładał tematu :/

Dieta:

1 śniadanie: 6:30
musli+mleko(1 talerz)+banan+(30g białka z 200ml wody+5g kreatyny)

2 śniadanie 11:15
ciemny chleb z serekiem wiejskim lub twarogiem+orzechy włoskie+warzywka

Obiad ok 15:00 a 16:00
saszetka ryzu brązowego + smażona pierś z kurczaka lub gotowana

Od razu po treningu. ok 19:00
saszetka ryzu białego a na to potrawka z kurczaka(lekko przysmażane mięso i gotowane z resztą) z ważywami jak brokuły,papryka i kilka innych lub +(5g kreatyny)

ok 22:00
Twaróg+oliwa z oliwek

Do tego wszystkiego witaminy

Jestem EKTOformikiem :)175 wzrostu i waga 65

Jeżeli nie zmienie supli to taka będzie dieta
tylko gdzie carbo wcisnąć ;P

Zmieniony przez - stim w dniu 2010-01-08 20:52:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
I Lepiej daj płatki owsiane, orzechy włoskie , jajka
II Dodaj mięso i oliwę
III Dodaj oliwę
IV OK
V OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z kretka poczekaj jeszcze chwilke. nie ta waga by byla konieczna teraz.

carbo jak potrzebujesz wiecej wegli, chcesz pic podczas treningu itp. ogolnie cienkie wegle ale ektomorfikom krzywdy czesto nie robia.

bialko - ok, jak potrzebujesz uzupelnienia nie ma co sie zastanawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co do diety - to trudno oszacowac czy to dieta na masę - jak nie znamy jej kalorycznosci i Tojego zapotrzebowania. Jesli ta dieta zapewnia CI nadwyzkę kcal - to jest to dieta na masę, jak nie zapewnia - to nie jest na masę. Proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779
Tak dieta na mase, ale po to piszę w temacie supli żeby pomóc mi w suplach a nie diecie oO
no czyli wyciagam wnioski że ten zestaw który przedstawiłem jest najlepszym rozwiązaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
A ile miesięcy już ćwiczysz na siłowni ?
1

Hardcoreteam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple

Następny temat

Jakie odrzywki mi polecicie na pocżatek???

WHEY premium