SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Najlepsza kreatyna dla początkującego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5461 Napisanych postów 97508 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 829464
zagur32 trudno to się czyta

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 311 dni Przeczytanych tematów 127
Posluchaj sie starszych kolegow z forum bo Ci dobrze doradzaja Kamil . Bez odpowiednio zbilansowanej diety nawet najlepsze suple Cie nie porobia :) Skup sie na jedzeniu oblicz swoje makro dzienne , ulóż diete a jezeli bedziesz mial jakiekolwiek wątpliwosci mozesz wrzucic diete do oceny :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 2446 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119276
jak długo można stosowac monohydrat przyjmujac stałe spożycie 5g/dziennie . ?? można latami czy jednak powinno się robic przerwy a jesli tak to jakie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 311 dni Przeczytanych tematów 127
Stałą suplementacje można ciągnąc bardzo długo od 8 miesięcy wzwyż ok.3-5g dziennie.
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 2446 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119276
ok.dzieki. pyatm bo jak dotad przyjmowałem od 6 miesiecy DT 10g DNT 5g ale wchodze wnet na redu i bede chciał przejsc na stałe 5g dziennie przez kolejne 5-6 miesiecy a potem znów masa i tak w kółko :):)
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5006 Napisanych postów 134734 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 810423
caly rok mozna Tomku:)
w badaniach naukowych osoby suplementowaly sie okolo 4-5 lat i nie bylo zmian w markerach watrobowych, czy parametrach pracy nerek
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 240
Aliens94
Posluchaj sie starszych kolegow z forum bo Ci dobrze doradzaja Kamil . Bez odpowiednio zbilansowanej diety nawet najlepsze suple Cie nie porobia :) Skup sie na jedzeniu oblicz swoje makro dzienne , ulóż diete a jezeli bedziesz mial jakiekolwiek wątpliwosci mozesz wrzucic diete do oceny :)

Wiem wiem. Co do mojej diety to nie trzymam aktualnie żadnej jakoś mocno.
Aktualnie moje posiłki wyglądają tak :

Śniadanie szejk
90g płatki owsiane górskie, białko 30g, banan, masło orzechowe 50g, woda 200ml i mleko 200 ml i z tego wychodzi mi jakieś ~1000kcal + dużo białka i tłuszcy oraz węgli.

Potem w szkole jakiś batonik, bułka ( byle jak najwięcej bo masa)

Pozniej w domu normalny obiad, potem trening ( wczesniej biore bcaa i kreatyne) i po treningu na kolacje kurczak z ryżem, jakieś warzywa + bcaa i kreatyna a przed spaniem ten sam szejk więc mysle ze na pewno mam 3000kcal + dziennie. Moja obecna waga wacha sie miedzy 69-70 i 180 wzrostu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 240
Czy ktoś to skomentuje?
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5461 Napisanych postów 97508 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 829464
byle jak najwięcej bo masa - kiepski podejście, trudno komentować bo nei wiadomo jaki jest podział btw w szkole bułka, bułki sa różne

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
No tak ale zawsze tam jakiś batonik czy drożdzówka podbiją kcal a o to przeciez chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - kiedy brać

Następny temat

Muscle Mass Maker, kiedy?

10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły 10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły Czy tracimy masę mięśniową, gdy nie trenujemy i spożywamy zbyt mało białka? Czy tracimy masę mięśniową, gdy nie trenujemy i spożywamy zbyt mało białka? Martyna Stępień - ocena sylwetki Martyna Stępień - ocena sylwetki 3 powody dla których warto odwiedzić fizjoterapeutę 3 powody dla których warto odwiedzić fizjoterapeutę Fruktoza - zdrowa czy niezdrowa? Fruktoza - zdrowa czy niezdrowa? Andrew Jones- model fitness, który nosił swoje serce w plecaku! Andrew Jones- model fitness, który nosił swoje serce w plecaku! Czy deca durabolin jest lekiem na stawy? Czy deca durabolin jest lekiem na stawy? Dieta na depresję? Dieta na depresję?