SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najbardziej wartosciowe suplementy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Na rynku mamy coraz wiecej suplementow i juz dawno zgubilem sie w tym co jest dobre a co zle... Jednak wiadomo, ze nie kazdy z suplementow daje nam pozadane efekty. Jakie wedlug was sa najbardziej wartosciowe odzywki? Co powinno sie kupowac a czego unikac?
Wedlug mnie kreatyna to najwazniejszy suplement, jego dzialanie dawno udowodniono a co z reszta? Takie HMB w ogole nie dziala.(Podobno trzeba brac to 3 miesiace, zeby zaczelo dzialac... A i tak nie wiem co to daje :/ ).
Suplementy sa drogie i na pewno nie kazdy jest godny uwagi, tak wiec czekam na wasze opinie, co warto a czego nie warto kupowac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1404
Pod względem zaułważania zmian ciała, przyrostu masy uważam że taka kolejność jest prawdziwa:
1.Kreatyna
2.Bostery testosteronu(nie żadne tribulusus tylko coś naprwdę mocnego np.attiude cy novodex xt)
3.NO bostery

A napiszcie jakie polecacie witaminy z minerałami, najbardziej ekonomiczne? Może te Olimpa nowe dla kulturystów (bo są 2 rodzaje)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
uzupelniajace diete (bialka/gainery/bulki) kreatyna i dzialajace prozdrowotnie (ZMA 'apteczne' , witaminy , omega-3) reszta moze sie przydac choc niezbedna nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
1.prozdrowotne
2.kreatyna
3.gainery/bialka/bulki/carbo

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2396
1. Zdecydowanie kreatyna (wedlug mnie dobra alternatywa dla koksów, szczególnie bardziej zaawansowane stacki)
2. prozdrowotne typu ZMA, tran, Omega
3. odzywki uzupelniajace diete
4. kawa (głownie dla przyjemnosci) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
zaleznie od celu
standard to

kreatyna
mineraly
białko

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
HMB uwazane jest rpzez wszystkich za srodek ktory w ogole nie dziala ble ble ble. Ale to tylko przez to ze czesc uwaza ze HMB da im jakas niewiargodna mase, druga wieksza polowa uwaza ze HMB cudownie zamieni im tluszcz w mase miesniowa. I poki sprzedawcy beda w ten sposob wciskac ten suplement, to HMB bedzie niedoceniane. Ja jednak bedac na redukcji bardzo cenie sobei ten suplement jako antykatabolik. W zeszlym roku robilem redukcje bez zadnych antykataboli, i miesien poelcial w dol, ogolnie bylo zle, w tym roku bylo HMB< tluszcz polecial, a miesien sie ladnie utrzymal.

A wracajac do tematu to na pierwszym miejscu stawial bym odzywki uzupelnianjace diete, albo w ogole ja kreujace (sa i takie przypadki)
Gainer
Bialko

Carbo
Produkty prozdrowotne

Potem sa wszelkiego rodzaju wspomagacze kreatynowe, czy to staki czy 'czyste' formy. Do tego aminokwasy wszelakie.

Potem jakies buzery tescia, Stak 2, M Stak tego typu prdukty.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
1. Kreatyna i jej wszelkie stacki
2. Żarcie w proszku.(mam parę watpliwosci ale chyba dobre; sam nie stosuje, gdyz moge trzymac elegancka diete).
3. ZMA (ja czuje jego działanie po każdej nocy. Jak wezme to czuje sie całkiem inaczej.
4. Minerały i witaminy.

HMB nie brałem, ale wypowiadam sie negatywnie o nim, bo duzo ludzi brało i nie zauważyło efektu.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
białko gainery itp nie sa najważniejsze - mogloby ich wogóle nie byc.. tylko nie kazdy potrafi ułozyć i zbilansować diete

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tu nie chodzi o ulozenie tylko przestrzeganie czasem nie pozwala na to czas , praca, roznego rodzaju wyjazdy, brak apetytu itd. niektorym ciezko jest wyciagnac odpowiednia ilosc z pozywienia przy wiekszym zapotrzebowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
nie odpowiadam na to pytanie; bo takich zestawień jest pełno w szukarce; ostatnio nawet Miętki robił takie zestawienie z tego co pamiętam;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Bul nie mietki jesli myslimy o tym samym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kretka +gain+bialko

Następny temat

jabłuszko

WHEY premium