SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
dobrze poszły te przysiady, jest moc !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Dziekuje Panowie za opinie . Nie ukrywam że robienie przysiadów od dłuższego czasu sprawia mi przyjemność . Zobaczymy jak to będzie za dwa tygodnie .
Jawor .. na jaką plażę ..a w Pławniowicach takowa jest

Nie będę komentował tego drwiącego tonu zachęcam do poczytania wikipedii

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pławniowice_(zbiornik_wodny)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_pałacowo-parkowy_w_Pławniowicach

Wczoraj byłem u fizjoterapeuty ogólny przegląd i masaż, rozluźnienie całej obręczy barkowej, nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze spałem Jestem umówiony jeszcze na cztery sesje. Będzie pracował nad moim kręgosłupem i drętwieniem prawego uda i lewej dłoni ( tak po skosie ). Wczoraj wieczorem poszedłem jeszcze na wieczorny marsz i coś mnie podkusiło żeby sobie potruchtać ( trudno by to było nazwać bieganiem ) a że ciemno było i po polnej drodze wdepnąłem prawą nogą w jakąś dziurę i coś mi chrupnęło w kolanie . Dziś rano czułem jeszcze wyraźny ból tak ze przy porannej gimnastyce nie umiałem zrobić przysiadu, W tej chwili wydaje sie ze juz jest dobrze, zobaczę jak bedzie wieczorem na treningu. Mam nadzieje że nie przeszkodzi mi to w bojach konkursowych za dwa tygodnie . BIEGANIE TO ZŁO . W każdym razie to nie dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Odnośnie brzucha chciałem...bo słyszałem (pani na stacji benzynowej mi powiedziała) " kto nie ma brzucha ten słabo rucha" :P :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Pławniowice ,tak czytałem już o miejscowości w której mieszkasz dużo wcześniej
A co do plaży to tak specjalnie --abyś się zmobilizował ,co innego gdyby takowej u Ciebie nie było ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
ajazy
Odnośnie brzucha chciałem...bo słyszałem (pani na stacji benzynowej mi powiedziała) " kto nie ma brzucha ten słabo rucha" :P :)

Pewnie była w potrzebie?
Intrygująco się wypowiedziałeś! Aż korci zapytać o przebieg dalszej konwersacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Dyskretny jestem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ajazy
Odnośnie brzucha chciałem...bo słyszałem (pani na stacji benzynowej mi powiedziała) " kto nie ma brzucha ten słabo rucha" :P :)


Trochę to dziwne stwierdzenie w tym dziale , ale zastanawia mnie inna rzecz. Kilka dni temu Ojan pisał, że jego żona powiedziała mu "duży masz ten brzuch' . Jak to w tym kontekście interpretować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
jsdolan5
ajazy
Odnośnie brzucha chciałem...bo słyszałem (pani na stacji benzynowej mi powiedziała) " kto nie ma brzucha ten słabo rucha" :P :)


Trochę to dziwne stwierdzenie w tym dziale , ale zastanawia mnie inna rzecz. Kilka dni temu Ojan pisał, że jego żona powiedziała mu "duży masz ten brzuch' . Jak to w tym kontekście interpretować?

No i był plank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Znaczy pani benzyniarka wiedziała, co mówi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Teraz się zastanawiam czy walczyć z tym brzuchem czy nie

Tymczasem dzisiaj
Trzynasty dzień treningu 5/3/1 cykl odładowanie - 3 tura

Rozgrzewka - rowerek 5min, rozciąganie wymachy, skłony, przysiady, itp 14min

Pompki w szerokim rozstawie
- 4s x 15p

Kubany" hantlami
3s x 15p x 3kg,

ćwiczenie zasadnicze

Wyciskanie sztangi stojąc - ( z zarzutem z podłogi )
20kg x 5p
26kg x 5p
30kg x 5p
33kg x 5p x 5s


Martwy ciąg -
50kg x 5p,
65kg x 5p
75kg x 3p
78kg x 5p x 3s


asysty

Wyciskanie sztangi ławka płaska
44kg x 5s x 10p

Rozpiętki ławka płaska
10kg x 5s x 10p

Wiosłowanie sztangą nachwytem -
43kg x 5s x 10p

Kółko ze stania -
5s x 5p

Kółko stojąc
5s x 5p

Wyciskanie francuskie sztangi leżąc na ławce -
20kg x15p
38kg - x 10p x 3s
20kg x20p


Uginanie przedramienia ze sztangą podchwytem stojąc -
20kg x 15p
30kg x 10p x 3s
20kg x20p


Trening z mniejszymi ciężarami ale z większą ilością ćwiczeń więc wcale nie taki lajtowy. Kolano wydaje sie OK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium